Arama Logo

Galatasaray'dan Feghouli ile Babel'e Falcao taktiği!
6
G.SARAY'DA SON SÜRAT DEĞİŞİM
Takımı gençleştiren ve kadroda önemli bir değişime imza atan Galatasaray’da bu süreç ocak ayında da süratla devam edecek.
5
BABEL VE FEGHOULİ PLANI
Yabancı kontenjanı dolu olan ve devre arasında orta sahaya kesin olarak 6 numara transferi gerçekleştirecek olan Galatasaray’da geç kalınmış iki ayrılık adına masaya oturulacak. Hem yaşları, hem de maliyetleri nedeniyle sezon başında da ayrılığı gündemde olan Sofianne Feghouli ile Ryan Babel’le vedalaşmak için sarı kırmızılılar bu kez ‘Falcao’ planını devreye sokacak.
4
YÜZDE 40'TAN VAZGEÇTİ

Sezon başında 1 yıllık sözleşmesi kalan Falcao ile fesih görüşmelerine imza atan ve Kolombiyalı golcünün yüzde 40 alacağından vazgeçip 3 milyon Euro karşılığında yollarını ayıran Galatasaray, benzer bir modeli Feghouli ile Babel için uygulamaya sokacak.

3
BONSERVİSLERİ VERİLECEK

Yıllık 3 milyon 850 bin Euro alan Feghouli ve 2.5 milyon Euro garanti ücreti olan Babel’e yarım sezonluk ücretlerinde indirime gitmeleri karşılığında bedelsiz olarak bonservisleri teklif edilecek.

2
KISMİ ÖDEME İLE VEDA

İki futbolcunun yarım sezonluk toplam maliyeti 3 milyon Euro’yu geçerken sarı kırmızılıların hedefi yüzde 30- 40 bandında indirime gitmelerini sağlayıp bir kısım ödeme yaparak mayısı beklemeden iki isimle de vedalaşmak.

1
G.SARAY PERFORMANSLARI
Babel bu sezon G.Saray forması ile 17 maçta gol katkısı veremeyip 1 asiste imza atarken Feghouli ise 12 maçta 2 gollük katkı yaparken sınıfta kaldı. (Hürriyet)