Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'da Torrent'ten Muslera kararı!
5
TORRENT, MESAİYE HIZLI BAŞLADI
Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim ile yolların ayrılmasının ardından göreve getirilen Domenec Torrent, sarı-kırmızılı mesaisine hızlı başladı. Tecrübeli teknik adamın Fernando Muslera ile ilgili kararını verdiği öğrenildi. (Milliyet)
4
BAŞKANDAN KALECİ İSTEDİ
Domenec Torrent, Fernando Muslera’nın yokluğunda yaşanan problemin takıma olumsuz yansıdığını tespit ederek Başkan Burak Elmas’tan tecrübeli bir kaleci istedi.
3
6 AYLIK FESİH
Başkan Elmas ve yönetimin, Domenec Torrent’ten gelen ilk rapor sonrası kaleci arayışına başladığı bildirildi. Bu çerçevede Muslera’nın sözleşmesinin 6 aylığına fesih edileceği, bu süreçte kalenin yabancı bir eldivene teslim edileceğinin altı çizildi.
2
"FORM TUTMASI DA KOLAY DEĞİL"
Muslera’nın en erken mart başında takıma dönmesinin büyük risk olduğunu ve bu süreçte takımın Süper Lig’de sıkıntı yaşayabileceğini anlatan Torrent’in, "Yaşı ilerlemiş bir kalecinin form tutması da kolay değil" dediği öğrenildi.
1
"RİSKE ETMEK İSTEMİYORUZ"

Yönetimin şanssız bir sakatlık yaşayan Uruguaylı file bekçisi Muslera’ya, "Senin kontratın 2024’te sona eriyor. Kulübümüz buna sadık kalacak ama ligin ikinci yarısını da riske etmek istemiyoruz. Bu konuda senden anlayış bekliyoruz" diyeceği bildirildi.