Arama Logo

Galatasaray'da penaltılar Rus Ruleti

Takımın penaltıcısı Cicaldau’dan topu alan Muhammed, derbide karavana yaparken geçen yıldan bu yana beyaz noktada "sen-ben" tartışmaları bitmedi.
8
GALATASARAY'DA 'SEN-BEN' TARTIŞMASI

Takımın penaltıcısı Cicaldau’dan topu alan Muhammed, derbide karavana yaparken geçen yıldan bu yana beyaz noktada "sen-ben" tartışmaları bitmedi.

7
FATİH TERİM DE TEPKİLİ

Beşiktaş derbisinde kaçan penaltı, Galatasaray'ın Vodafone Park'ta üst üste 5. yenilgiyi almasına neden olurken Fatih Terim'in de bu konuda tepkisi vardı.

6
PENALTILAR RUS RULETİ

Muhammed'in Ersin'den dönen şutu sonrasında kurmaylarına dönüp "Penaltıcımız Alex (Cicaldau) değil mi?" diyen kurt hoca, maç sonu da bu konuda serzenişte bulundu. G.Saray'daki yıllara dayanan penaltı krizi ise adeta Rus ruletini anımsatıyor.

5
SAHADA KAVGA NOKTASINA GELİNDİ

İki sezon önce Diagne ile Sinan Gümüş'ü saha içinde kavga etme noktasına getiren tartışmalar, aktörler değişse de devam ediyor.

4
EMRE AKBABA'DAN BÜYÜK HATA

Geçen sezon Denizli'de Babel'den topu alan Emre Akbaba'nın kaçırdığı penaltı, şampiyonluk için averaj hesapları yapan takıma darbe vurmuştu.

3
DIAGNE - CICALDAU

Bu sezon Giresun'da kazanılan 2. penaltıda da Diagne-Cicaldau arasında tartışma yaşandı.

2
KAYBEDEN GALATASARAY OLUYOR

Diagne-Muhammed ikilisi ilk 11'de yer bulmak için penaltılarda arkadaşlarını bile ezip geçerken kaybeden ise G.Saray oluyor…

1
FALCAO 7'DE 7 YAPMIŞTI

Galatasaray kariyeri hayal kırıklığı olarak hatırlanan Radamel Falcao, sarı-kırmızılı formayla kullandığı 7 penaltı atışını da gole çevirmişti. Kadıköy'de 21 yıllık seriyi bitiren golü penaltıdan atan Kolombiyalı yıldız, Beşiktaş derbisinde de beyaz noktada hata yapmadı.