Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'da orta saha için büyük harekat!
6
ORTA SAHA HAREKATI

Geçtiğimiz sezon orta sahada büyük sıkıntı çeken Galatasaray, çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Birçok yıldızı listesine ekleyen sarı kırmızılılarda yeni sezon öncesi merkeze en az 3 transfer yapma kararı aldı. İşte detaylar...

5
ÖNEMLİ BİR KARAR ALINDI

Galatasaray'ın yeni hocası Okan Buruk'la yapılan son görüşmede, orta sahaya yapılacak takviyelerle ilgili önemli bir karara varıldı. 6 ve 8 numaraya transfer yapmaya hazırlanan Sarı-Kırmızılılar'da, alınması düşünülen oyuncu sayısı ikiden üçe çıkarıldı.

4
MERKEZE KESİN TRANSFER

Güçlü ve alternatifli bir kadro kurmayı hedefleyen Galatasaray'da, merkez için düşünülen ilk oyuncu Konyaspor'dan Amir Hadziahmetovic. Bosnalı futbolcunun bonservisi konusunda bu hafta Konyaspor Yönetimi'yle bir görüşme daha gerçekleşeceği öğrenildi. Sarı-Kırmızılılar para artı takas formülüyle işi bitirmeyi planlıyor. 25 yaşındaki futbolcunun menaceriyle yapılan görüşmede prensip anlaşmasına varıldığı da gelen haberler arasında.

3
OYUNCUNUN KARARI BELİRLEYİCİ OLACAK

İtalyan medyasına düşen son haberler de Galatasaray taraftarını heyecanlandıracak cinsten. Sezonu Lyon'da kiralık geçiren ve bonservisi Tottenham'da bulunan Tanguy Ndombele'nin, satın alma opsiyonlu kiralık şekilde Galatasaray'a gideceği iddia edildi. Çizme basınına göre Galatasaraylı yöneticilerle İngiliz kulübü arasında geçtiğimiz günlerde olumlu bir görüşme yapıldı ve 25 yaşındaki Fransız orta saha oyuncusunun kararı, bu transferde belirleyici unsur olacak.

2
JOAO MARIO İLE TEMAS SÜRECEK

Hadziahmetovic ve Ndombele, Galatasaray'da listenin başını çekerken, üçüncü takviye konusunda da hareketli günler yaşanacak gibi görünüyor. Aston Villa'nın 27 yaşındaki Fransız orta sahası Morgan Sanson ile Benfica'nın 29 yaşındaki Portekizli futbolcusu Joao Mario ile temaslar devam edecek.

1
CENK ERGÜN TEKRAR GİDECEK

Cenk Ergün'ün iki gün içerisinde çıkacağı Avrupa seferinde bu oyuncularla ve kulüpleriyle tekrar bir araya geleceği öğrenildi. İlk etap görüşmelerinde Sanson'un maliyeti önceden belirlenen bütçeyi aşmış, Benfica ise Joao Mario için olumsuz yanıt vermişti. (Fanatik)