Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'da ayrılık zamanı
5
GALATASARAY'DA AYRILIKLAR YOLDA
Yeni sezon öncesi kadrosunu dünya yıldızları ile güçlendiren Galatasaray’da yönetim 2. ayrılık operasyonunu gerçekleştirmeye hazırlanıyor.
4
3 İSİM AYRILIĞIN EŞİĞİNDE
Sergio Oliveira, Leo Dubois, Haris Seferoviç, Fredrik Midtsjö, Lucas Torreia ve Dries Mertens’i transfer eden sarı kırmızılılar yabancı kontenjanını rahatlatmak adına üç oyuncusu ile yolları ayırma hazırlığında.
3
BOEY, FORMAYI OMAR'DAN KAPTI
2020’den 2021’e girilen yıl başı gecesi talihsiz bir havai fişek kazası geçiren Omar’ın tüm tedavi süreci boyunca yanında olan ve sözleşme yükümlülüklerini de yerine getiren Galatasaray’ın, Norveçli sağ bek ile yolları ayırmayı planladığı öğrenildi. Sağ bekte 3 yabancısı bulunan Cimbom’da Leo Dubois’nın sakatlığında Sacha Boey sergilediği performans ile dikkat çekerken takımdaki yerini de garantiledi. Ancak Fransız oyuncunun çıkışı sonrasında Omar ile vedalaşılmasına karar verildi. Sarı kırmızılılar 1 yıl daha sözleşmesi kalan Omar’a, teşekkür ederek veda etmeyi planlıyor.
2
CICALDAU YA KİRALIK YA SATILIK
Galatasaray'da bonservisine 6.5 milyon euro ödenen ancak beklentilerin uzağında kalan Cicaldau’nun da yapılan takviyelerden sonra takıma girmesi zor görünüyor. Sarı kırmızılıların öncelikli hedefi 5-6 milyon euroya satmak. Bonservis ya da kiralama formülü ile gelecek tekliflere göre Cicaldau kesin olarak takımdan ayrılacak.
1
SEKIDIKA KİRALIK GİDECEK
Ayrıca forma rekabetine ortak olamayan Jesse Sekidika da bir başka kulübe kiralık gönderilecek. İlk ayrılık dalgasında Diagne’nin sözleşmesini karşılıklı anlaşarak fesheden, Marcao’yu Sevilla’ya, Ozornwafor’u Charleroi’ye satan Galatasaray; Muhammed ve Morutan’ı da kiralamıştı. (Ali Naci Küçük - Hürriyet)