Arama Logo

Galatasaray, Belçikalı yıldız ile ilk görüşmeyi yaptı!
6
G.SARAY'DAN İLK GÖRÜŞME

Ankara'da şampiyonluğu garantiledi, İstanbul'da ezeli rakibi Fenerbahçe'yi ezdi, geçti ve kupasına kavuştu... Ancak Galatasaray'da şimdiden tüm gözler transfere çevrildi. Yönetim her mesajında taraftarı umutlandırırken, yıldız oyuncuyla da ilk görüşme gerçekleşti.

G.SARAY'DAN İLK GÖRÜŞME
5
ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

2022/23 sezonunda Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşan Galatasaray'da, önümüzdeki sezonun transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR
4
'YILDIZ TRANSFERİNE DEVAM' KARARI

Sarı-Kırmızılı ekibin öncelikli amacı yıldız futbolcuları takıma dahil etmek. 'Yıldız transferine devam' kararı alan Sarı-Kırmızılılar, çalışmalarını bu doğrultuda sürdürecek.

'YILDIZ TRANSFERİNE DEVAM' KARARI
3
TİELEMANS İÇİN İLK GÖRÜŞME YAPILDI

İngiltere Premier Ligi'nde küme düşen Leicester City'nin en önemli oyuncularından biri olan Youri Tielemans'ın sözleşmesi sona erdi. Galatasaray'ın transfer gündemindeki yıldız futbolcu için Liverpool ve Arsenal'in de girişimlerde bulunduğu konuşuluyor.

TİELEMANS İÇİN İLK GÖRÜŞME YAPILDI
2
MERTENS'İ DE KULLANACAK

Aslan, Tielemans'ın vatandaşı Belçikalı Mertens'i, oyuncuyu ikna sürecinde mutlaka kullanmayı planlıyor. Galatasaray'ın kurmaylarının, 26 yaşındaki orta saha oyucusunun menajeriyle ilk görüşmesini gerçekleştirdiği bildirildi.

MERTENS'İ DE KULLANACAK
1
AŞAĞIYA ÇEKMEYE ÇEKİYORLAR

Tecrübeli futbolcunun tarafının, imza parası olarak 4 milyon Euro, 4 senelik sözleşme karşılığında da 4.5 milyon Euro talep ettiği bildirildi. Cim Bom'un, indirim talep ettiği ve tarafların, pazarlıkları sürdürdüğü bilgisine ulaşıldı. Alınan bilgiye göre Aslan'ın, özellikle imza parasını 3.5, senelik ücreti de 4 milyon Euro civarına çekmeye çalıştığı gelen haberler arasında yer alıyor. [Fanatik]

AŞAĞIYA ÇEKMEYE ÇEKİYORLAR