Sporx Extra Arama Logo

FIFA'ya verdi: "Denizlispor ameliyat masrafımı bile ödemedi"
5
DENİZLİSPOR'U FIFA'YA VERDI
Denizlispor'un devre arasında Hacken'den kadrosuna kattığı ve 7 maç oynadıktan sonra çapraz bağları kopan Iralık oyuncu Ahmed Yasin, Ege temsilcisini FIFA'ya verdiğini söyledi ve yaşadıklarını anlattı.
4
"İDMAN YAPMADAN OYNADIM"

Denizlispor macerasının memnun olduğum herhangi bir anı var mı, bilemiyorum. 1 ay boyunca oradaydım ve ailem de sakatlanmadan 10 gün önce gelmişti. 10 gün idman yaptıktan sonra ilk maçıma Galatasaray'a karşı çıktım. Maçtan önce iyi idman yapmamış olmama rağmen tekni kdirektör 5 saatlik yolculuk yaptığımız maçta beni oynatmak istedi. Takımla hiç idman yapmadan 30 dakika oynadım. Galatasaray maçına ilk 11'de başladım ve oynamak güzeldi. O anda evimde gibi hissettim ancak sonra sakatlık geldi.

3
"TEKNİK DİREKTÖR GÖNDERİLDİ"
5. maçımda sakatlandım. Son maçıma çıkmadan önce teknik direktör gönderildi. Yeni bir teknik direktör geldiğimde bir maça 11'de başladım, diğerinde yedek kulübesinde oldum. Dizimden sakatlık geçirdikten sonra ameliyat olmam gerekiyordu. İsveç'te operasyon geçirmek istedim ve 10 gün sonra ameliyatım gerçekleşti. Umarım kısa sürede futbola dönebilirim.
2
"PARAMI ALACAĞIM"

Denizlispor'daki 4 ay boyunca maaş almadım. Ameliyat masraflarını da karşılamak istemediler. Evrak işlerini hallettim ve olayı FIFA'ya taşıdım. Paramı alacağım.

1
"HEDEFİM KENDİMİ GÖSTERMEKTİ"

Denizlispor'a gelmeden önce maaş konusunu bilmiyordum ancak geldikten sonra oyunculardan maaşın zamanında yatmadığını ya da hiç yatmadığını öğrendim. Açıkçası benim hedefim daha büyük bir takıma gitmek için kendimi göstermekti. Türkiye'de oynamanın bana iyi bir pazar oluşturacağını düşündüm. Bu kadar kötü bir şey olacağını düşünemedim.