Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Feyyaz Uçar: "Beşiktaş buraya çözüm bulmalı"
6
FEYYAZ UÇAR'DAN BEŞİKTAŞ ANALİZİ
Beşiktaş'ın unutulmaz golcülerinden biri olan ve yayıncı kuruluşta yorumculuk yapan Feyyaz Uçar, 1-0 sona eren Kayserispor karşılaşmasının ardından değerlendirmelerde bulundu. Uçar, siyah-beyazlıların artılarını ve eksilerini anlattı. İşte o sözler...
5
"KAYSERİSPOR, BEŞİKTAŞ'I ÜSTÜNE ÇEKTİ"

Çok iyi takım olma yolunda bir Kayserispor izledik. Geriden oyun kurarak, rakipten oyuncu eleyerek Beşiktaş'ı üstüne çekerek defansta eksik yakalamaya çalıştı. Zaman zaman başarılı oldular. Bunu devam ettirirlerse sonuç alacaklar diye düşünüyorum.

4
"ORTA SAHADAKİ ÜÇLÜ YETERSİZ KALDI"

Beşiktaş'a baktığımızda ciddi problemler vardı. Bana göre defans ile orta saha arasında kopukluk vardı. Defansı yeterince takımı öne çıkarmadığı için orta sahadaki üçlünün de hep top alışında ve verişinde yetersiz kalma durumu vardı. Salih, Gedson ve Kartal vardı. Gedson orta göbekte olduğu zaman dikine driplingle etkili olabilirdi. Sol tarafı çok kullandı. Masuaku'nun öne çıkışını engelledi.

3
UÇAR'IN GÖZÜNDEN BEŞİKTAŞ'IN GOLÜ

Takım içinde bireysel düşüncelerin, Beşiktaş'ta 'kafasına göre' oynamalar golü geciktirdi. Oyunun temposunu düşürdü. Kopukluklar yaşattı. Rosier ve Ghezaal organizasyonunda Ghezzal'ın durmayıp devam etmesi önemliydi. Weghorst'un asisti de yüzde yüzlük asist. Bitiriş de mükemmeldi.

2
"DAHA İYİ BİR KAYSERİSPOR İZLERİZ"

Beşiktaş'ın golünün gecikmesi organizasyon eksikliğinden kaynaklandı. Sezon başı olmasına rağmen çok iyi bir Kayserispor seyrettik. Transfer yapamamalarına rağmen kadroları korumaları da başarılı bir durum. Daha iyi bir Kayserispor izleriz.

1
BEŞİKTAŞ NE YAPMALI?

Beşiktaş'ın mutlaka temposunu artırması, stoper sorununu çözmesi lazım. Josef de Souza gelene kadar da orta sahaya çözüm bulmaları lazım. Mevcut orta saha bence sıkıntılı.