Arama Logo

Ferdi Kadıoğlu'ndan transfer açıklaması!
6
FERDİ KADIOĞLU'NDAN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçeli futbolcu Ferdi Kadıoğlu, antrenman sonrası Samandıra'da basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
5
"OYNADIKÇA GÜÇLENDİM"
Fenerbahçe'ye geldiğim ilk sezon çok fazla oynayamadım. Güçlü kalmak zordu benim için. Oynadıkça daha da güçlendim. Son 3 yıl çok daha fazla süre aldım. Bu unsurlar da sizi daha güçlü hale getiriyor.
4
"ÇOK FAZLA TECRÜBELİ OYUNCU VAR"
Takımda çok fazla tecrübeli oyuncu var. Herkesin bu noktada sorumluluğu var. Diğer takım arkadaşlarım da birbirlerini motive ediyorlar. Ben takımın en eski oyuncusu olabilirim ama bize gelmeden önce şampiyonluk yaşayan çok tecrübeli oyuncular var.
3
"HER POZİSYONDA OYNARIM"
Favori pozisyonum 10 numara ama kenarda oynamaktan da mutlu olduğumu söyleyebilirim. Hangi pozisyonda oynadığımın bir önemi yok. Oynadığım her pozisyonda başarılı olduğumu düşünüyorum. Hocam bana görev verdiği takdirde hangi pozisyon olursa olsun oynarım.
2
"KENDİMİZİ GELİŞTİRİYORUZ"
Geçen seneden itibaren oldukça gelişim kaydediyoruz. Bu gelişimi bu hocayla beraber sürdürüyoruz. Ben de kendi özelliklerimi sahaya yansıtmaya çalışıyorum. Hocanın da bizim de taktiksel anlamda güçlü yanımız var. Günden güne takım olarak kendimizi geliştiriyoruz. Hocamız da bu noktada bize yardımcı oluyor.
1
"TEK ODAK NOKTAM FENERBAHÇE"
Tabiki Avrupa'ya gitme hayalim var ama şu an takım olarak şampiyonluk için mücadele ediyoruz. Şimdi tek odak noktam Fenerbahçe.