Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ferdi Kadıoğlu'ndan transfer açıklaması
13
FERDİ KADIOĞLU'NDAN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe forması giyen Ferdi Kadıoğlu, A Spor'a açıklamalarda bulundu. İşte milli futbolcunun sözleri...
12
"BİZİM İÇİN İYİ BİR TESTTİ"
"Buraya geleli çok fazla olmadı. Bana göre güzel bir otelde kalıyoruz. Antrenman olanakları da gayet iyi. Bu süreç içerisinde hazırlık maçları oynadık. En son maçta Alanya maçından galibiyetle ayrıldık. Kendi evimizde La Liga ekipleriyle oynadık. O maçlardan da galibiyetle ayrılmak bizim için iyi bir testti. Bu şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz."
11
"HER YAĞMURDAN SONRA GÜNEŞ AÇAR"
"Geldiğim ilk yıl benim için zordu. Benim için yeni bir ülke, adaptasyon süreci. Farklı bir lige gelmiştim. Çok fazla süre alamadım. Benim için zorlu bir süreçti. Ama ben kendime inanmayı sürdürdüm ve çok sıkı çalıştım ve mutluyum ki iyi bir şekilde ilerledi. Çalışmalarımı sürekli sürdürüyorum. Kötü zamanlarım da oldu ama şöyle bir söz vardır; "Her yağmurdan sonra güneş açar"
10
"TÜM OYUNLARI KAZANMAK İSTEYEN BİRİSİYİM"
"Oynadığım tüm oyunlarda kazanmak isteyen birisiyim. Kazanamadığım zaman mutsuz hissediyorum. Bunu da sahada gösterebildiğimi düşünüyorum. Sanırım bu benim kişiliğim. Saha ve dışarı olarak bakınca aynı düşünce yapısında olduğumu söyleyebilirim."
9
"UMARIM BÖYLE DEVAM EDER"
(Fiziksel gelişimi ve farklı pozisyonlarda oynaması) "Bana göre bu işin anahtar noktalarından biri fiziksel olarak güçlü olabilmek. Daha az süre aldığınız zaman fiziksel anlamda istediğiniz seviyeye çıkamayabiliryorsunuz. Oynadığınız zaman zaten güçleniyorsunuz. Bunun yanı sıra fiziksel olarak fitness da yaptığınız antrenmanlar sizin gücünüzü katlayacak unsurlar. Maç oynamak, 90 dakika sahada kalmak, sizi güçlü kılan etmenlerden birisi. Her hafta bir maç oynamak, bazen haftada 3 maç oynayabilmek, bunlar genç oyuncuların fiziksel gelişimi için önemli olan unsurlar. Farklı pozisyonlarda oynayabilmek güzel bir şey. Benim için promblem teşkil etmiyor. Teknik adamlar için de çok önemli. Her şeyden önce sahada olmak çok daha önemli. Bazı maçlarda sağda, bazı maçlarda sola geçiyorum. Nerede ihtiyaç olursa orada oynamaya çalışıyorum. Umarım böyle devam ederim."
8
"BU TEMPO KEYİF VERİCİ"

"Her futbolcu, futbol oynamaktan keyif alır. Biz de böyleyiz ama mental ve fiziksel anlamda da zor oldu. Günün sonunda bizim işimiz bu. Bu durumu kabul etmek zorundayız. Bizim açımızdan çok fazla maç oynamak keyif verici. 3 kulvarda devam ediyoruz. Bu 3 kulvarda da en uzağa gitmek istiyoruz. Bunu da başarabileceğimizi düşünüyorum. 3 kupayı da kazanmak istiyoruz. Mental olarak zor olabilir ama bu temponun içinde olmak da keyif verici."

7
TRABZONSPOR MAÇI AÇIKLAMASI

"Trabzonspor'a karşı zor bir maç olacak. Süper Lig'de kolay bir maç yok. Büyük bir maça çıkacağız. En iyi şekilde hazırlanacağız. 1. sıradayız ve bunu devam ettirmek istiyoruz. Oynayacağımız maça kadar da en iyi şekilde hazır olacağız. İyi bir taktik, mentalite ile sahada olacağız. İyi bir şekilde hazırlanacağız. Herkes güçlü şu an takımda. Sabırsızlıkla bekliyor olacağız"

6
"GOLDEN ZİYADE ASİST DE ÖNEMLİ"
"Oynadığımız son maçta sol bek başladım ve 50. dakikalardan sonra talihsiz bir sakatlık oldu ve sol kanada geçtim. Daha ileri uca geçince, gole daha yakın oluyorsunuz. Ligde de sağda ve solda oynuyorum, sizin için gol bulması zor olabiliyor ama ben iyisini ortaya koymaya çalışıyorum. Golden ziyade asist yapmak da değerli."
5
16 NUMARA TERCİHİ

"Arda ve İsak'la iyi bir ilişki içindeyim. Sürekli sohbet ediyoruz. Sezon başında İsak'la formayla ilgili olarak konuştum. Ben 7 numarayı alacağımı söyledim. Ona da 16 numarayı önerdim. Ben de 16 numarayı giyerek gelişim gösterdim. Hollanda'da da seçtiğim bir numaraydı. Futbola 16 yaşında başladım ve bana 16 numarayı verdiler. O zamandan beri hep 16 numarayı hep giymeyi tercih ettim."

4
TRANSFER HABERLERİ

"Ben şu anda Fenerbahçe'deyim, Fenerbahçe'nin futbolcusuyum. Ben Fenerbahçe'nin hedeflerine odaklandım. Tek amacımız şu anda ikinci yarı için hazır duruma gelmek. Dolayısıyla şu için bunları söyleyebilirim"

3
A MİLLİ TAKIM AÇIKLAMASI
"Türkiye A Milli Takımı'nda oynadığım için gururlu hissediyorum. İlk maçımı oynarken gururluydum. Benim için işlerin iyi gittiğini söyleyebilirim. O süreçten dolayı da mutluyum. Umarım, daha çok maç oynayarak A Milli Takım'a katkıda bulunabilirim."
2
DÜNYA KUPASI AÇIKLAMASI
"Hollanda Milli Takımı'nda oynayan arkadaşlarım var. Gönlümden geçen umarım Hollanda kazanır ama onlar açısında zor bir maç olacak. Turnuvada çok iyi oyuncular var. Takip ettiğim oyunculardan biri de Fransa'dan Hernandez ama sakatlandı. Santrforları da takip ediyorum, Mbappe'yi takip ediyorum. Kendisi harika bir oyuncu. Umarım Hollanda kazanır, gönlümden geçen öyle ama  zannediyorum ki Arjantin Dünya Kupası'nı kazanacak. Cancelo'yu da takip ediyorum. O da hem sağda hem de solda oynayabilen bir oyuncu."
1
"TARAFTARA MESAJ"
"Taraftarımıza çok teşekkür ederim. Sezon başından beri destekleri için minnettarım. Umarım sezonun kalan kısmında da bizlere destekleriyle yardımcı olurlar. Bize güç veriyorlar. Onlar her yerde, onların desteklerini hissediyoruz. Onlara çok teşekkür ederim."