Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'nin yeni lideri İrfan Can!

Altay maçından önce “Bu ülkede kaç tane İrfan Can var?” diyen sarı-lacivertli teknik adam, gerçek mevkiinde oynattığı yıldız futbolcudan 1 gol ve 1 asistlik katkı almayı başardı!
6
FENERBAHÇE'NİN YENİ LİDERİ İRFAN CAN!

Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal farkını göstermeye başladı. Tecrübeli teknik adam, ilk bir haftalık sürecinde İrfan Can Kahveci'yi kazanmayı başardı.

5
1 GOL VE 1 ASİSTLİK KATKI

Altay maçı öncesi "Bu ülkede kaç tane İrfan Can var?" diyerek oyuncusuna olan güvenini gösteren Kartal, İrfan'ı gerçek bölgesi olan orta sahaya çekerek etkinliğini de artırdı. İrfan da Altay, karşısında bir gol ve bir asistlik performansla hocasının kendisine olan güvenini boşa çıkarmadı.

4
GÜRCAN BİLGİÇ: "İRFAN ATEŞİ YAKTI"

İsmail Kartal, yerli oyuncular için en geçerli formülü devreye soktu ve onların kalbine dokundu. Hem Mesut Özil, hem de İrfan Can bu takımın en değerli oyuncuları. Eğer bir yola çıkacaksa, ikisinin de kalitesine çok ihtiyacı var. Takım, yeni anlayış için çaba sarf ederken, yaşanacak sıkıntıların beceri ile aşılması gerekirdi.

3
"İSMAİL HOCA ANLAŞMA SAĞLAMIŞ"

İrfan Can, Altay maçında bu görevi üstlendi. Değişimin ilk nedeni diyalog. İsmail Hoca, İrfan'a nerede oynamak istediğini soruyor, bu konuda bir anlaşmaya varıyorlar ve en iyisi gerçekleşiyor.

2
"MESUT DA HOCAYA SAYGI DUYUYOR"

Hoca, bu kez Mesut'a bu maçta oynamayacağını söylüyor, nedenlerini açıklıyor ve kaptan olarak takımı sahiplenmesini belirtiyor. O da saygı gören bir yıldız olarak kulübede oturuyor. Eğer Fenerbahçe'nin performansı, topa sahip olan büyük takım görünümüne geri dönerse, takım içinden başka kahramanlar da çıkarır.

1