Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'nin Olympiakos'u yıkma planı!
6
AKILLARDAKİ TEK ŞEY 3 PUAN

Avrupa Ligi'nde yoluna devam etmek isteyen Fenerbahçe'de akıllardaki tek şey 3 puan…

5
TAKIMI SAHAYA FARKLI ANLAYIŞLA SÜRECEK

Vitor Pereira, Olympiakos önünde takımını sahaya farklı bir anlayışla sürecek.

4
KONTROLLÜ BAŞLAYACAK

Rakibinin İstanbul'da uyguladığına benzer bir formasyon düşünen Pereira, maça kontrollü başlayacak, dakikalar ilerledikçe Yunan ekibinin boşalttığı alanları değerlendirmeye çalışacak.

3
PEREIRA, ÖĞRENCİLERİNE ANLATTI

Pereira, rakibin topu hızlı çevirdiğini, rövanşta aynı şekilde karşılık vermeleri gerektiğini öğrencilerine anlattı. Sarı-lacivertliler rakibin defansif hatalarını değerlendirip, kontratakla sonuca gitmeyi hedefliyor.

2
"ZOR MAÇ OLACAK"

Portekizli hoca, basın toplantısında maçla ilgili ise şunları söyledi: “Kontrataklara izin vermemeliyiz. Kendi seviyemizde oynamalıyız. Hiç şüphe yok zor maç olacak. Tabii ki kazanmak istiyoruz.”

1
"GÜZEL BİR CEVAP VERMEK İSTİYORUZ"

Olympiakos’un skandallarıyla ünlü başkanı Evangelos Marinakis, Fenerbahçe'ye motivasyon sağlamaya devam ediyor. İlk maçta “Kendi şehrimizde kazandık” diyerek hazımsızlığını gösteren Marinakis, rövanş için de özel prim vaat etti. Sarı-lacivertliler kazanıp, küstah başkana sahada yanıt vermek amacında. Fenerbahçe’nin kaptanlarından Mert Hakan Yandaş, Antwerp maçından sonra yaptığı açıklamada, “Olympiakos’u orada yenerek başkanlarına güzel bir cevap vermek istiyoruz. Her şeyin bilincindeyiz” ifadelerini kullanmıştı. (Sözcü)