Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'den Vedat Muriqi hamlesi!

Fenerbahçe'de teknik adam konusu şimdilik kapandı. Artık transfer için kollar sıvandı. Öncelik bu sezon takıma katkı sağlayacak isimlerle anlaşmak. Bu yolda ilk adım Vedat Muriqi’nin kiralanmasıyla atılacak.
5
ŞİMDİ TRANSFER ZAMANI

Fenerbahçe, en azından sezon sonuna kadar teknik direktör sorununu çözmüş oldu. Yeni sezon için göreve gelecek teknik adam belli olduktan sonra kadro yapılanmasının planlaması için çalışmalar yapılacak.

4
BİR NUMARALI HEDEF; MURIQI

Ara transfer dönemindeki öncelik ise takıma hemen katkı verecek isimleri kadroya katmak. Bunun için kiralama yöntemine yönelecek olan yönetimin bir numaralı hedefi Vedat Muriqi.

3
FENERBAHÇE SORUNU ÇÖZMEK İSTİYOR

Fenerbahçe’nin bu sezonki en önemli sıkıntısı, gol yollarında yaşanıyor. Sarı-Lacivertliler, Kosovalı oyuncuyu 6 aylığına kiralayarak bu sorunu çözmek istiyor.

2
BEKLEYİŞ DEVAM EDİYOR

Muriqi ile her konuda anlaşma sağlandı. Ancak Lazio’nun, başarılı oyuncunun yerini dolduracak transferi bir türlü yapmaması nedeniyle bekleyiş devam ediyor.

1
BONSERVİSİ ALINABİLİR

Yönetim, Vedat Muriqi’yi kiralık olarak kadroya katarken sözleşmeye satın alma opsiyonu da eklemeyi planlıyor.  (Fanatik)