Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'de futbolcular İsmail Kartal'ı istiyor!
7
YÖNETİMİN ZOR TERCİHİ

Süper Lig’de sezonun son maçına 21 Mayıs Cumartesi günü Malatya deplasmanında çıkacak olan Fenerbahçe’de yönetimi teknik direktör konusunda zor bir tercih bekliyor.

6
İKİNCİLİK GARANTİ GİBİ
Sıkıntılı geçen günlerin ardından Kartal ile birlikte çıkışa geçen sarı lacivertliler 13 maçlık yenilmezlik serisi yakalarken ligi 2. sırada bitirmeyi ve Şampiyonlar Ligi’nde ön eleme oynamayı büyük oranda garantiledi.
5
BUZLAR ERİDİ

“2. adam olmam” sözleri sonrasında İsmail Kartal ile başkan Ali Koç ile arasında kırgınlık yaşandığı öne sürülürken ikilinin U19 derbisinde yan yana oturarak gerçekleştirdiği uzun sohbet sonrasında buzların eridiği ifade edildi.

4
TAKIMLA TARAFTARIN BAĞINI ARTTIRDI

Öte yandan Jorge Jesus konusunda bekleme süresi uzadıkça ibrenin Kartal’a doğru kaydığı, bunda ise futbolcuların hocalarına olan sevgisinin çok etkili olduğu öğrenildi.

3
TAKIM ONU İSTİYOR

Göreve geldiği günden bugüne kadrodaki tüm isimlere eli değen İsmail Kartal hepsinin performansını yükseltip öz güvenlerini sağlamlaştırırken taraftarlarla takım arasında sevgi bağı oluşturduğu için oyuncuların sevgilisi durumunda. Altay, Ferdi, Osayi, Crespo, Zajc, Mert Hakan, İrfan Can, Rossi, Arda Güler’in kendilerine seviye atlatan hocalarıyla devam etme, huzur ortamını sürdürmek istedikleri yönünde görüş belirttikleri öğrenildi.

2
GOLDEN SONRA ONA KOŞACAKLAR

Fenerbahçeli futbolcuların ligin son maçını oynayacakları Malatya’da atacakları goller sonrası İsmail Kartal’a koşup sevgi yumağı oluşturarak teşekkür edeceği de edinilen bilgiler arasında.

1
ÖZEL TÖRENLE VEDA EDİLECEK
Yeni sezonda takımın başında olsa da olmasa da Fenerbahçe yönetimi, tecrübeli teknik adama törenle onore etmeye hazırlanıyor. Sezonun tamamlanmasının ardından 1907 tribününde düzenlenmesi planlanan buluşmaya başkan Ali Koç, yöneticiler ve takımı temsilen bazı futbolcuların katılacağı ve sıkıntılı günlerde göreve gelerek takımı ayağa kaldıran Kartal’a teşekkür edileceği öğrenildi. (Hürriyet/Süleyman Arat)