Arama Logo

Fenerbahçe'de çelişkiler yumağı; Pereira yine tartışılıyor
6
PEREIRA YİNE SORGULANIYOR

Derbi zaferi sonrası Olympiakos yenilgisiyle sarsılan Fenerbahçe’de Vitor Pereira’nın kararları ve açıklamaları yine sorgulanıyor. Özellikle sistemsel sorunlar bitmiyor.

5
SIKINTILI SÜREÇ

Fenerbahçe’de Olympiakos yenilgisi bir kez daha keyifleri kaçırdı. Galatasaray derbisindeki 2-1’lik galibiyet sonrası moral bulan sarı-lacivertlilerde yeniden sıkıntılı bir süreç yaşandı.

4
BİRÇOK KONUDA ELEŞTİRİ
UEFA Avrupa Ligi’nde ilk 2 iddiasını kaybeden teknik direktör Vitor Pereira’nın takımı birçok konuda eleştiriler aldı. Özellikle Vitor Pereira’nın kararları ve maç sonrası açıklamaları epeyce tartışıldı.
3
MAÇ SONLARINDA 3'LÜYE DÖNÜYOR

Galatasaray derbisi ve Olympiakos maçının büyük çoğunluğunda 4’lü sistem kullanan Pereira, oyun olarak da istediği karşılığı almıştı. Ancak maçların sonlarında hep 3’lüye döndü. Galatasaray maçında 3’lüye döndüğünde Diagne golü atmıştı ama VAR’da iptal olmuştu. Olympiakos deplasmanında ise 3’lüye dönüldü ve Tiquinho affetmedi.

2
SZALAI YEDEK KALDI
Öte yandan savunma hattında Szalai’nin yedek kalması ve 4’lü sistemde oynatılmaması tepki konusu oldu. Sağ bekte de önce Ferdi sonra da Osayi’yi kullanan Pereira, bu mevkiinin oyuncusu Nazım Sangare’yi iki maçta da yedek bıraktı.
1
MAÇ SONU GERGİNLİK
Portekizli hoca, basın toplantısında da açıklamaları ve örnekleriyle son derece gergindi. Tisserand sorusuna kızan Vitor Pereira, UEFA listesine yetiştirilemeyen Crespo ve listeye yazılmayan Serdar Dursun’u aradıklarını belirterek şaşırttı. (Milliyet)