Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'de camia umut doldu

Sezon açılışını Avrupa’da yapan Fenerbahçe, yeni hocasına ve sistemine uyum sağladığını gösterdi. Henüz az bir süre geçmesine rağmen camia umutla doldu.
5
İLK RESMİ MAÇ GALİBİYETİ

Fenerbahçe, Dinamo Kiev enkazını 3-0'lık Slovacko zaferiyle kaldırdı. Jorge Jesus yönetimindeki ilk resmi maç galibiyeti alındı. Sarı-lacivertliler, Avrupa Ligi'ne katılma yolunda önemli bir adım attı.

4
FENERBAHÇE'NİN GÖZE ÇARPAN ARTILARI

Maçta baştan sona üstün olan, iyi futbol oynayan, güzel goller atan Fenerbahçe'nın göze çarpan artıları şöyle:

3
HÜCUMU RENKLENDİRDİ

1- Jesus, çift forvetli sistemi takıma yerleştirmeye başladı. Lincoln'ün takıma oturması hücumu renklendirdi. Yeni transferler arasında eleştirilen isimlerden Arao ve Henrique de beğenildi. Emre Mor da ilk golünü atıp alkışlandı.

2
DURAN TOPLAR ÇOK CAN YAKACAK

2- Bu sezon duran toplar rakiplerin çok canını yakacak. Takımda duran topları iyi kullanan Lincoln, İrfan Can, Joao Pedro, Emre Mor, Valencia ve Arda gibi önemli isimler var. Jesus da duran top organizasyonlarına büyük önem veriyor.

1
CAMİA KENETLENDİ

3- Fenerbahçe taraftarı, kısa sürede yeni hocaya ve takıma ısındı. Cumhuriyetin 100. yılında şampiyonluk hasretini dindirmek isteyen camia kenetlendi. Sezon öncesi oluşan bu sinerji, yönetim, teknik heyet ve futbolcuları da mutlu etti. (Sözcü)