Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'de Berke - Ferdi operasyonu!

Fenerbahçe yönetimi, genç futbolcuları için harekete geçti. Milli Takım forması giymesi beklenen Ferdi Kadıoğlu ve Berke Özer ile uzun vadeli planlar yapan sarı-lacivertliler, ocak ayı gelmeden iki oyuncuya da 5’er yıllık sözleşmeyi imzalatmayı hedefliyor.
5
BERKE-FERDİ OPERASYONU

Fenerbahçe'de sezon sonu için çalışmalar başladı. Sarı-lacivertliler, sözleşmeleri bitecek olan iki genç yıldızı Ferdi Kadıoğlu ve Berke Özer için teklif hazırlıyor.

4
HEDEF 5'ER YILLIK SÖZLEŞME
Fenerbahçe yönetiminin hedefi ocak ayı gelmeden bu iki isme 5'er yıllık yeni sözleşmeyi imzalatmak.
3
FERDİ, TÜRK STATÜSÜNDE

Sarı-lacivertli idareciler, Ferdi'nin A Milli Takım tercihini Türkiye'den yana yapmasından memnun. Bu sayede 22 yaşındaki Ferdi, Türk statüsünde oynamaya devam edecek. Yönetimin, bu tercihi de göz önünde bulundurarak bir teklif yapacağı gelen bilgiler arasında.

2
G.SARAY DERBİSİNDE KENDİSİNİ İSPAT ETTİ

Kaleci Berke Özer ise başta Galatasaray derbisi olmak üzere kendisini ispat ettiği için sınıfı geçti. Sarı lacivertli yönetim, 21 yaşındaki file bekçisiyle uzun vadeli çalışmayı hedefliyor.

1
TARİHE GEÇMEK İSTİYOR

Berke de çocukluk hayali olan Fenerbahçe'de futbolu bırakarak aynı Volkan Demirel gibi tarihe geçmek istiyor. (Sabah/Volkan Demir)