Arama Logo

Fenerbahçe'de 6 veda daha kapıda!
6
İKİNCİ DALGA GELİYOR

Fenerbahçe'de Frey, Harun Tekin'in başka takımlara imza atması, Thiam, Sadık, Ademi'nin kadro dışı bırakılması ve Gökhan Gönül'ün de sarı-lacivertli formaya veda etmesinin ardından ikinci dalga için tüm planlar yapıldı;

5
Zanka
Fenerbahçe’yle 2022’ye kadar sözleşmesi bulunan Zanka 27 Temmuz'da İstanbul'a gelerek sağlık kontrolünden geçti ve bireysel çalışmalara başladı. Takımda düşünülmeyen Zanka kendisine takım arıyor.
4
Mauricio Lemos

Geçtiğimiz sadece 8 maç oynayıp beğenilmeyen Uruguaylı oyuncunun 2023'e kadar sözleşmesi bulunuyor. Fenerbahçe Yönetimi, Lemos'un menajerine takım bulması konusunda talimat verdi. 

3
Diego Perotti

Sakatlıktan bir türlü kurtulup gerçek performansını sahaya yansıtamayan Arjantinli yıldız da tatilini geçirirken, kulüpten haber bekliyor. Ne Pereira'nın ne de Fenerbahçe Yönetimi'nin Perotti konusunda bir tasarrufu bulunmuyor; Perotti ise Fenerbahçe ile olan sözleşmesinden çıkmak istemiyor.

2
Sinan Gümüş

2023’e kadar sözleşmesi olsa da ‘Gidecek mi kalacak mı?’ sorusu net karşılık bulamıyor. Şu ana kadar Pereira tarafından geçer not alamayan Sinan Gümüş için son karar önümüzdeki hafta içerisinde verilecek. 

1
NABIL DIRAR
Fenerbahçe ile çalışmalara devam eden ve son olarak Gençlerbirliği ile oynanan hazırlık maçına ilk 11'de başlayan 35 yaşındaki Nabil Dirar sarı-lacivertli formaya veda edecek.