Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fatih Terim, Florya'da takıma ve taraftarlara veda etti
8
FATİH TERİM İÇİN TOPLANDILAR
Fatih Terim, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giriş yaptı. Bir grup Galatasaray taraftarı, yollar ayrılan teknik direktör Fatih Terim'e destek için Florya'da bir araya geldi.
7
FATİH TERİM'E DESTEK
Sabah erken saatlerde Florya Metin Oktay Tesisleri'nin önündeki Özhan Canaydın Parkı'nda toplanan taraftarlar, teknik direktör Fatih Terim'e tezahüratlarla destek verdi.
6
YÖNETİME İSTİFA ÇAĞRISI

Sarı-kırmızılı taraftarlar, Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas aleyhine tezahüratlarda bulundu ve yönetimi istifaya çağırdı.

5
GÜVENLİK ÖNLEMİ

 Tesis önünde geniş güvenlik önlemleri alan emniyet personeli, taraftarların giriş bölümüne yaklaşmasına engel oldu.

4
FUTBOLCULARA DA TEPKİ
Öte yandan taraftarlar, antrenman öncesi tesise giriş yapan bazı futbolculara ise tepki gösterdi.
3
VEDA ETTİ
Florya Metin Oktay Tesisleri'nde takımla vedalaşan Terim, kendisini bekleyen sarı - kırmızılı taraftarlara da veda ederek tesislerden ayrıldı.
2
"HAKKINIZI HELAL EDİN"
Tecrübeli teknik direktörün Florya'dan ayrıldığı sırada duygusal anlar yaşandı. Arabada bulunan kızı ve eşinin gözleri dolan Fatih Terim taraftarlara "Hakkınızı helal edin..." dedi.
1
"YARI YOLDA BIRAKILDIM"

Öte yandan futbolcularla da kısa bir sohbet gerçekleştiren tecrübeli teknik adam şu sözleri kullandı: "Hepinize inandım ama farklı gelişmeler oldu, yarı yolda bırakıldım. Ben olmayabilirim ama siz Galatasaray arması için devam edeceksiniz, elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Benim hakkım varsa, helal olsun. Sizler de bana hakkınızı helal edin. "