Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fatih Terim'e veda: "Teşekkürler Mister!"
26
FATİH TERİM'E VEDA

Galatasaraylı futbolcular ve sarı kırmızılı camiadan bir çok isim, takımdan ayrılan Fatih Terim için veda mesajı yayımladılar.

25
FERNANDO MUSLERA

"Bir resim bin kelime değerinde. İmparator Fatih Terim"

24
KEREM AKTÜRKOĞLU

"Her sporcunun hayatında dönüm noktaları vardır. Ben de bu dönüm noktalarını kariyerimde birçok kez yaşadım. Şüphesiz bunların en önemlisi bana ve yeteneklerime olan sonsuz güveninizdi. Nice yetenekli Türk gencinin yeterli şans bulamadığı için kalıcı olamadığı bir futbol ortamında siz, bana olan inancınızı her daim hissettirdiniz ve buna inançla her yeni gün, dünden daha iyi olmam için özverili bir liderlik gösterdiniz. Siz, bana harika bir hoca oldunuz. Umarım ben de sizin öğrettiklerinizi gerçekleştirebilerek size layık bir öğrenci olabilmişimdir. Size ve kıymetli ailenize bundan sonrası için Rabbimden mutluluk, başarı ve sağlık diliyorum."

23
TAYLAN ANTALYALI
"Hocam; Sizinle geçirdiğim her dakika, yaptığımız her konuşma, hayatımın ve kariyerimin en değerli anlarından olacak. Verdiğiniz emek, gösterdiğiniz sabır, kattığınız her şey için sonsuz teşekkürler. Her şey gönlünüzce olsun; en iyi dileklerim hep sizinle"
22
MARCAO TEİXEİRA

"Benim ve ailem için yaptıkların için teşekkür ederim, hayatımı değiştirdin. Üç yıl önce transferimde herkes şüpheyle yaklaştı, karşı çıktı ama bana güvendin. Sana sonsuza kadar minnettar olacağım. Hayatında başarılar diliyorum, teşekkürler imparator."

21
LUYİNDAMA

"Her şey için teşekkürler babam."

20
BERKAN KUTLU

"Her şey için çok teşekkürler hocam. Yolunuz açık olsun"

19
HALİL DERVİŞOĞLU

"Bazı insanların hayatında ayrı bir yeri olduğu gibi, sizin de bende yeriniz ayrı. Siz bir oyuncuya hem babalık, hem de nasıl hocalık yapıldığını gösterdiniz. Allahtan sağlık ve mutluluklar dilerim. Büyük hoca, büyük karakter, İmparator Fatih Terim."

18
SOFIANE FEGHOULI

"Hocam sizin için oynamak büyük bir keyifti. Kazandığımız kupalar her zaman aklımda kalacak. Güzel hatıralarla sizi hatırlayacağım. Siz ve aileniz için en iyisini diliyorum. Tekrardan görüşmez üzere kendinize iyi bakın."

17
MBAYE DİAGNE

"Her şey için teşekkürler baba."

16
LUKAS PODOLSKI

Yolun açık olsun İmparator! Sen her şeyin en iyisine layıksın.

15
DİDİER DROGBA

"Tek ve büyük Fatih Terim! Ailenle biraz vakit geçir ve daha güçlü olarak geri dön! İmparator Aslan"

14
OĞULCAN ÇAĞLAYAN

"Fatih Terim’i tanımak, hayatınıza dokunması, onunla çalışmak bir insanın başına gelebilecek en özel şeylerden birisi. Camiaya yaşattığınız ve bana kattığınız her şey için çok teşekkür ederim hocam, minnettarım size."

13
MUSTAFA MUHAMMED

"Güle güle efsane. Her şey için teşekkürler."

12
İSMAİL ÇİPE

"Her şey için çok teşekkürler hocam. İmparator Fatih Terim."

11
EMRE KILINÇ

"Emekleriniz için teşekkürler, yolunuz açık olsun hocam."

10
VAN AANHOLT

"Birlikteliğimizin kısa sürmesine üzüldüm. Birlikte çalıştığımız zamanlarda Türkiye'deki kariyerime paha biçilemez katkınızdan dolayı müteşekkirim ve her zaman öyle kalacağım. Bundan sonraki yaşamınızda tüm güzellikler seninle olsun Fatih Hocam."

9
MERT ÇETİN

"Bir Günde Kral olmadık…!!!"