Arama Logo

Fatih Terim'den futbolculara uyarı; "Bu oyunla işimiz zor"
6
TERİM, OYUNCULARINI UYARDI

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, tek golle kazanılan Konyaspor maçının ardından katıldığı basın toplantısında, "İyi oynarken yenilebiliyoruz. Bazen de kötü oynarken kazanmalıyız" derken, dünkü idmanda ise öğrencilerine uyarılarda bulundu.

5
OYUN İÇİN AYNI ŞEYİ SÖYLEYEMEM

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Galibiyet nedeniyle oyuncularını tebrik eden tecrübeli çalıştırıcı, "Kazanmamız gereken bir maçı hasarsız atlattığımız için mutluyum. Ama özellikle ikinci yarıda oynadığımız oyun için aynı şeyleri söyleyemem." dedi

4
BU OYUNLA HEDEFLERE GİDEMEYİZ

Terim ayrıca, "Benim takımım öndeyken gereken oyunu da, gerideyken gereken oyunu da iyi ve doğru şekilde oynamalı. Bu oyunla büyük hedeflere varmamız çok zor. Bir an önce toparlanmalı, çok daha iyi olmalı ve bu iyi oyunu maçın geneline yaymalıyız" ifadelerini kullandı.

3
YÖNETİMLE TRANSFER GÖRÜŞMESİ

Aslan'ın hocası Fatih Terim'in ayrıca, bu hafta içinde Galatasaray Başkanı Burak Elmas'la bir araya gelerek, ara transfer gündemini masaya yatıracağı öğrenildi. Tecrübeli çalıştırıcı, hem gözden çıkardığı oyuncuların ayrılığı hem de takviyesini istediği mevkilerin güncellenmesi doğrultusunda Elmas'a bir liste daha sunacak.

2
İLK HEDEF ORTA SAHA

Terim, özellikle orta alana mutlaka takviye yapılmasını istiyor. Galatasaray'da bir yandan gençlik operasyonu devam ederken, diğer taraftan kadroya 1-2 tecrübeli oyuncu takviyesi yapılacağı da gelen haberler arasında yer alıyor.

1
BİR YORUM: GÜNTEKİN ONAY

Hürriyet Gazetesi yazarlardında Güntekin Onay da Galatasaray'da sorunun orta sahada olduğunu ifade ederek, "Galatasaray, Konyaspor karşısında ilk yarıda istekli ve hareketliydi. Pozisyonlar da buldu ancak maçın tek hakimi değildi. İkinci yarıda ise oyunun tüm kontrolünü kaybetti ve mahkum oynadı. Ben Galatasaray orta sahasının kulüp misyonuna ve vizyonuna paralel bir kalitede olduğunu düşünmüyorum. Sorunun temeli bu" sözlerine yer verdi