Arama Logo

Fatih Terim: "Beşiktaş'ı yenersek mental açıdan öne geçeriz"
5
ZİRVEYE ORTAK OLMAK İSTİYOR
Galatasaray puan olarak zirvenin uzağında değil, lider Trabzonspor'dan sadece 4 puan geride... Sarı - kırmızılı takımın teknik direktörü Fatih Terim, Beşiktaş'la oynanacak olan derbisi alarak zirveye ortak olmak istiyor.
4
3 PUAN ANLAM TAŞIYOR
Bu nedenle tecrübeli teknik adama göre; Vodafone Park'tan çıkacak 3 puan çok daha fazla anlam taşıyor. Özellikle de psikolojik olarak rakiplerine korku salacak bir 3 puan olacak.
3
"BEŞİKTAŞ'I YENERSEK ÖNE GEÇERİZ"
Oyuncularını psikolojik olarak derbiye hazırlayan Terim, "Beşiktaş'ı yenersek mental açıdan öne geçeriz. Bu da bize şampiyonluk yolunda psikolojik destek sağlar" dedi. Oyuncularından her şeyi yapmalarını istedi.
2
MOSKOVA'DAKİ GİBİ
Fatih Hoca oyuncularıyla yaptığı toplantıda Beşiktaş maçında da Moskova'daki oyun anlayışını sahaya yansıtacaklarını söyledi.
1
"SABIR VE DİSİPLİN ŞİFREMİZ OLACAK"

Moskova'daki zaferi hatırlatan Terim "Lokomotiv karşısında taktik disiplin ve sabırlı oyunumuz bize istediğimiz sonucu getirdi. Şimdi de çok benzer bir 90 dakika var önümüzde. Beşiktaş kazanmak için seyircisi önünde baskılı başlayacak. İyi alan kapatıp, bireysel hata yapmadan yavaş yavaş kontrolü ele alacağız. Önce savunma güvenliğini sağlayacağız ve fırsat kollayacağız. Taktik disiplin ve sabır şifremiz olacak" dedi.