Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ersin Destanoğlu'na derbi öncesi yakın markaj
6
DERBİ ÖNCESİ MARKAJ

Beşiktaş'ta Fenerbahçe ile oynanacak derbi öncesi geri sayım sürerken, kaleci Ersin Destanoğlu'na teknik ekipten yakın markaj geldi. Valerien Ismael, Hakan Çalışkan'dan Ersin Destanoğlu ile ilgili tüm detayları aktarmasını istedi.

5
ERSİN DESTANOĞLU HIRSLI

Yakın zamanda sözleşme görüşmeleri sebebiyle kaleyi Emre Bilgin'e bırakan ve İstanbulspor maçıyla birlikte ilk 11'e dönen Ersin Destanoğlu hırslı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

4
DERBİ ÖNCESİ ERSİN'E DESTEK

Beşiktaş'ta başta Başkan Ahmet Nur Çebi olmak üzere konsantrasyon anlamında zor günler geçiren Ersin'e destek oluyor. Valerien Ismael, derbi öncesinde Ersin Destanoğlu'nun adeta üstüne titriyor.

3
KALECİ DEPARTMANINDAN AYRINTILARI İSTEDİ

Kaleci departmanından Ersin Destanoğlu ile ilgili tüm ayrıntıları isteyen Ismael, derbide tecrübesi ve Emre Bilgin'in güven vermemesi sebebiyle tercihini Destanoğlu'ndan yana kullanacak.

2
ERSİN'DEN 'HAZIRIM' MESAJI

Öte yandan kaleci Ersin Destanoğlu, Fenerbahçe derbisi öncesi psikolojik olarak da hazır olduğunu teknik ekibe iletti. Destanoğlu, maçta hata yapmak istemiyor.

1
RIDVAN YILMAZ DAHİ ARADI

Mutlaka kazanılması gereken Fenerbahçe derbisi öncesinde Ersin Destanoğlu'nun yakın arkadaşı Rıdvan Yılmaz da desteğini esirgememişti.