Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan Beşiktaş - İstanbulspor yorumu
8
ERMAN TOROĞLU'NUN DEĞERLENDİRMELERİ
Erman Toroğlu A Spor ekranlarında Beşiktaş - İstanbulspor maçını yorumladı.
7
"İLK YARIDA NEDEN OYUNU KABUL EDİYORSUN?"
"İstanbulspor takımına genelde baktığımda fiziksel olarak fena değiller, ikili mücadelelerde fena değiller ama niye ilk yarıda rakibin oyununu kabul ediyorsun. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray gibi takımları eğer üzerine kabul edersen üzerine çok yükleniyor."
6
"SON YARIM SAATTEKİ OYUN SKORU İNKAR ETTİ"
"Adamın arka tarafına gidersen gücünü ikiye bölmen gerekecek. İstanbulspor'un son yarım saatteki oyunu, girdiği pozisyonlar maçın skorunu inkar ediyor."
5
"İSTANBUL'DA KAZANMAK İÇİN 2 GOL LAZIM"
"Mağlup olursun İstanbul'da büyük takımlara. 2 gol atman lazım en az, yoksa çıkamazsın orada. 0-0 bitirirsin Allah sana çok yardım ederse. Biraz daha çıkın ileri oynayın. Taktik yaptık diyebilirler önce rakibi yormak için belki ama o da teknik direktör taktiği"
4
"O GOLLER TAM BECERİ İŞİ"
"İlk yarıda hiç kaleciyi görmedim ama ikinci yarı için aynı şeyi konuşmayacağız. Beşiktaş'ın attığı 2 ve 3. goller tam beceri golleri. Çok organize işler yok gollerde. O şutlar girdi, İstanbulspor'unki girmedi."
3
"İLK YARIDA DUVAR TENİSİ İZLEDİK"
"İkinci yarıda futbol maçı izledik. İlk yarıda duvar tenisi izledik. İstanbulspor ikinci yarıda da gelince işler değişti."
2
"AMIR VE JOSEF FARKLI TİPTE OYUNCULAR"
"Josef olduğu zaman iki yönlü ısırıyordu, Amir piknik tipi topçu daha yumuşak tip ama iyi oyuncu tabii ki. Aralara iyi veriyor, alıyor veriyor. Farklı tipte oyuncular"
1
"BÖYLE PENALTI OLMAZ"

"İstanbulspor'un penaltı beklediği pozisyonda Beşiktaşlı oyuncu, Ethemi'ye lokum gibi pozisyon hazırlıyor. Bir şanssızlığı var, top boşta önünde kalmıyor. Müdehale var ama kendisini yere atıyor ve yediremiyor. Böyle penaltı olmaz."