Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Erman Toroğlu'ndan Antalyaspor - Galatasaray yorumları
7
ERMAN TOROĞLU DEĞERLENDİRDİ
Erman Toroğlu, A Spor'da Galatasaray'ın Antalyaspor'u 1-0 mağlup ettiği karşılaşmayı değerlendirdi.
6
"DİĞER TAKIMA YAZIK OLACAKTI"

"Bugün öyle bir maç oldu ki, hangi takım kazanırsa diğerine yazık olacaktı. Öyle bir maçtı, güzel bir maçtı. Antalyaspor'a yazık oldu. Antalyaspor yenseydi de Galatasaray'a yazık olurdu. Maçın hakkı beraberlikti. Çok enteresan, keyifli bir maç oldu."

5
"DAHA İYİ ZEMİNDE DAHA İYİ OLURDU"

"Sıcak ve nemin olduğu yerde bu mücadeleyi gösterdikleri için iki takımı da tebrik etmek, teşekkür etmek lazım. Statlar yapılıyor, yapıldı. Ama bunların zeminlerine bakılsın. Antalya, sıcak diyorlar ama Barcelona da sıcak, orada da nem var. Ayıptır ya! Bu kadar güzel takım kuruyorsunuz, Antalyaspor iyi bir takım, bu zemin Antalyaspor'un oyununu bozar. Galatasaray'ın da oyununu bozdu. Takımı kuruyorsunuz ama ayağınıza kurşun sıkıyorsunuz. Bu maç daha iyi bir zeminde daha iyi olurdu."

4
"ORANTILI BİR MAÇ OLDU"

"Bu orantılı bir maç oldu ve çok keyif aldım. İki takım da lige hazır. Antalya çok zor bir yer. Takım olarak iyi bir takım ve hava sıcak. Antalya'ya ocak ayında gitsen iyi ama bu havada gitmek iyi. Galatasaray müthiş avantaj aldı."

3
"RAHAT ÇALIŞACAKTIR"

"Okan Hoca, bu camianın insanı. Bir yerlerde çalışarak geldi, altını dolduradak geldi. Şampiyon da oldu. Bir avantajı da Galatasaray'ın geçen seneki performansı. Daha da önemlisi teknik direktör olarak kim gelirse gelsin Fatih Terim, Demokles'in kılıcı gibi dururdu. Ama Okan Hoca için öyle bir tehlike yok. Galatasaray camiasından birisi ve Fatih Terim'in de o şeyi de kayboldu. Okan Hoca, rahat çalışacaktır."

2
"ANTALYASPOR'U BEĞENDİM BEN"

"Antalyaspor, iyi pozisyonlar yakaladı ama değerlendiremedi. Antalyaspor'u beğendim ben. Daha dikkatli olsalar, öne geçerlerdi. Galatasaray'ın da direkten dönen topu var. İki tarafa da gitti geldi. Söylediğim gibi hangisi kazansaydı, diğerine yazık olacaktı.Nuri Şahin'i çok beğeniyorum, doğru işler yapıyor. Takımından belli zaten."

1
"HAFTANIN MAÇIYDI"

"Haftanın maçı buydu. İstanbul'da olsaydı Galatasaray için daha kolay olabilirdi ama Antalya'da olması daha zordu. Zemin, hava, nem... Antalyaspor da çok iyi bir takım. Antalyaspor, ilk 4-5 sıradan düşmez."