Arama Logo

Erman Toroğlu: "Fatih Terim tarih yazıyor"
6
TOROĞLU'NDAN YORUMLAR
Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Kayserispor'a 3-0 yenildiği maçın sonrasında A Spor ekranlarında değerlendirmelerde bulundu. İşte Toroğlu'nun sözleri...
5
"ZAVALLI TOP OYNADI"
Galatasaray zavallı top oynadı yalnız sürpriz değil. Bir adam her işi yapamaz. Fatih Terim, hem takımın teknik direktörlüğünü yapayım, hem de kulübü idare edeyim diyor, son 1 senedir de onu yapıyor.
4
"GİZLİ KULÜP BAŞKANI"
Geçen yönetime yapmaya kalktı, anlaşamadılar, bu yönetim zaten yapıyor. Ya teknik adamlık yap, ya gel kulüp başkanlığı yap. Fatih Terim, gizli kulüp başkanı şu anda, bana yöneticiler hayır diye söylesinler. Hem teknik direktörlük, hem başkanlık götüremezsin, bu kadar basit, net.
3
"TERİM TARİH YAZIYOR"
Fatih Terim hakikaten tarih yazıyor, Kayserispor ilk kez Galatasaray'a 3 attı. Kayserispor, evinde Galatasaray'a karşı ilk galibiyetini aldı.
2
"MUSLERA KENDİSİNE NE DİYECEK"
Muslera kendisine ne diyecek, yine yaptı 3 tane olay, uzun yıllardır Muslera'yı böyle görmedim. Galatasaray takımının içi huzursuz.
1
"DUA ETSİNLER AYAKLARI KAYDI"
Avrupa'da çok koştular, bu maç... Kayserispor, defansta, ileride, geride çok iyi hazırlanmış. Takım Hikmet'in dediklerini iyi yaptı, dua etsinler 5 olmadı, ilk yarıda ayağı kaydı oyuncuların, 4, 5 olurdu.