Arama Logo

Erman Toroğlu: "Cüneyt Çakır futbolu bilse faul çalardı"
11
TOROĞLU'NDAN YORUMLAR
Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Altay ile 2-2 berabere kaldığı mücadeleyi A Spor'da yorumladı.
10
"BAKIN AYNAYA UTANIN"
Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray yanlış oynuyor. Trabzonspor doğru oynuyor. Bakın aynaya utanın. Belli bir standardı var Trabzonspor'un. Fazla oyuncuyla oynamıyor. Beğendiğim bir standardı var.
9
"OFSAYTTA YAN HAKEME BAKACAKSIN"
Kerem, ofsayttan kaçmak için yardımcı hakeme bakacak. Attı golü, ofsayt oldu. Küçükken öğretmek lazım bunu futbolculara. Son oyuncuya değil, hakemin durduğu yere bakacaksın.
8
"HALI SAHADA ATTIRMAZLAR"
Galatasaray, kendi ceza sahasında çok top yaptırıyor. Altay'ın ilk golünü halı sahada attırmazlar. Orada basmayan futbolcular ne iş yaparsınız? Cüneyt Çakır pozisyonun içinde. O bile, "Ben, Galatasaray'ın oyuncusu olsam pası atan adama müdahale ederim" demiştir içinden.
7
"POZİSYON PENALTI"
Nelsson'un kafa vuruşu sonrası kaleciden dönen topta İbrahim'in eline çarpan top penaltı. Kol ile top çarpışıyorlar. VAR neden çağırmıyor? Bahattin Şimşek biraz tuhaf, şimşek mi, yıldırım mı? Elle oynadığını vücut dili bile hissettiriyor oyuncunun.
6
"VAR, SEN BALTASIN"
VAR sen niye varsın? Nasıl bir baltasın sen? Senden ancak balta olur, seninle sadece ağaç keseceksin.
5
"FUTBOLU BİLSE FAUL ÇALARDI"
Galatasaray'ın Halil ile attığı golde darbe almayan oyuncu öyle düşmez. Darbeyi yedi, burun üstü gitti. Cüneyt Çakır futbolu bilse bu pozisyona faul çalardı.
4
"AYIPTIR, TERBİYESİZLİKTİR"
Cüneyt Çakır pozisyonu vereyim mi, vermeyeyim mi diye düşünüyor. Hoca görüyor bunu, adım gibi biliyorum. Sen vermedin de yukarıdaki balta ne yapıyor? Bu ayıptır, terbiyesizliktir, ahlak noksanlığıdır.
3
"TOPA BİLE BAKMIYOR"
Feghouli ile Cebrail arasındaki pozisyonda Cebrail topa bile bakmıyor, alakası yok. Penaltı pozisyon. Bu maçta Cüneyt Çakır ile Bahattin Şimşek arasında geçen konuşmaları açıklasınlar.
2
"BÖYLE BİR HAKKIN YOK"
Muslera ikinci defadır kalesini terk edip, oyuncuları ayırmaya gitti ve sarı kart gördü. Senin takım kaptanı olarak öyle bir hakkın yok. Kaptan olarak itiraz hakkın da yok.
1
ALTAY'IN PENALTISI

Altay'ın kazandığı penaltı doğru.