Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Erling Haaland, en iyi 3 futbolcuyu açıkladı
7
HAALAND'DAN RÖPORTAJ
Borussia Dortmund forması giyen ve transferin gözde isimlerinden biri olan Erling Haaland, Sky Sports'a bir röportaj verdi. İşte Norveçli golcünün açıklamalarından satır başları...
6
"HER YERDE KENDİMİ GELİŞTİREBİLİRİM"
"Her yerde kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum. İyi bir aşamada olduğumu söyleyebilirim ancak yine de bunu geliştirebilirim. Daha güçlü ve daha hızlı olabilirim. Kendimi bir konuda sınırlandırmayı düşünsem bu sakatlanmamak olurdu. Fit olduğumda, daha maçta maçta oynayabilir ve daha iyi bir performans sergileyebilirim"
5
"BU EN ÖNEMLİ ŞEY"
"Oynayamamak benim için en kötü duygu. Sonuçta bu benim işim. Şu an bir şeyi değiştirebilseydim bu; sakatlanmamak olurdu. Bu benim 2022'deki ve tüm kariyerimdeki hedefim. Bu en önemli şey"
4
"YAKINDA DÖNECEĞİM"
(Son sakatlığı) "Şu an iyi durumdayım. Yeniden iyi antrenman yapabiliyorum. Yakımda geri döneceğim"
3
"BİR ŞEYLER SÖYLEME ZAMANI GELMİŞTİ"
(Freiburg maçından sonraki açıklamaları) "Bunun detaylarına girmek istemiyorum. Benim için bir şeyler söyleme zamanı gelmişti. Birçok insan benim hakkımda bir şeyler söyledi, benim için her şey söylendi."
2
"KULÜP BASKI UYGULUYOR"
Norveçli golcü, Freiburg maçından sonra yaptığı açıklamada, Borussia Dortmund'un kendisine geleceği için karar vermesi yönünde baskı yaptığını söylemişti.
1
"LEWA, BENZEMA VE MESSI"
(En iyi 3 oyuncu) "Bu güzel bir soru. Lewandowski'nin bir numaralı isim olacağını söylemek zorundayım. Onun ardından inanılmaz bir yıl geçiren Karim Benzema var, Messi de olağanüstüydü. Benzema ve Messi'nin benim için ikinci sırada olduğunu söyleyebilirim"