Arama Logo

Erden Timur yıldız isme kutlamaları izletti!
5
KUTLAMALARI İZLETTİ

Galatasaray, Cumhuriyet’in 100. yılında gelen 23. şampiyonluğunu önceki gün muhteşem bir organizasyonla doyasıya kutladı. Ancak daha kutlamalar sırasında, yeni sezonun kadro planlaması için çalışmalar başladı. Şampiyonluk kutlamasına elinde telefonla gelen Erden Timur'un atmosferi izlettiği dünyaca ünlü orta sahanın kim olduğu da ortaya çıktı.

KUTLAMALARI İZLETTİ
4
KUTLAMALAR SONRASI GAZA BASTI

Fenerbahçe’nin isabetli şut bile çekemediği dev derbinin ardından Sarı-Kırmızılılar, şampiyonluğun coşkusunu yaşadı. Galatasaraylı oyuncular ve teknik heyet, şampiyonluğun coşkusunu yaşadı. Galatasaraylı oyuncular ve teknik heyet, 23. şampiyonluğu taraftarıyla birlikte büyük bir coşkuyla kutladı... Ancak daha kutlamalar sırasında, yeni sezonun kadro planlaması için çalışmalar başladı.

KUTLAMALAR SONRASI GAZA BASTI
3
TRANSFER İÇİN BULUŞACAKLAR

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, Erden Timur ve Okan Buruk'un, birkaç gün içerisinde bir araya gelerek sezonun son transfer toplantısını yapacağı öğrenildi. Bu görüşmede satılacak, kiraya verilecek veya sözleşmesi feshedilecek oyuncuların isimleri tam olarak netleşecek. Böylece yapılacak olan takviyelerin sayısı da bu toplantıda belirlenmiş olacak. Sarı-Kırmızılılar hiç vakit kaybetmeden takımdaki en önemli parçaların transferlerini bitirmeye çalışacak.

TRANSFER İÇİN BULUŞACAKLAR
2
ATMOSFERİ CANLI İZLETTİ
Aslan’ın bu sezonki müthiş kadrosunun kurulmasında en büyük pay sahiplerinden biri Erden Timur’du. Timur, şampiyonluk kutlamasına elinde telefonla biriyle görüntülü görüşme yaparken çıktı ve karşıdaki kişiye atmosferi izletti.
ATMOSFERİ CANLI İZLETTİ
1
O İSİM TIELEMANS

Erden Timur’un görüştüğü kişinin, Galatasaray’ın transferi için yoğun çaba sarf ettiği Belçikalı yıldız Youri Tielemans olduğu iddia edildi. [Fanatik]

O İSİM TIELEMANS