Arama Logo

Enner Valencia'ya Arabistan'dan dev teklif
6
VALENCIA'YA TEKLİF!
Fenerbahçe'nin önemli isimlerinden Enner Valencia'ya sürpriz bir teklif geldi. İşte yaşananlar...
VALENCIA'YA TEKLİF!
5
GÖNÜLLERE TAHT KURACAK
Fenerbahçe'nin forvet hattında en önemli kozlarından biri olan Enner Valencia, bu sezon ortaya koyduğu performansla parmak ısırtıyor. Tecrübeli oyuncu, henüz sezonun başı olmasına rağmen 7 gole ulaştı. Fenerbahçe'nin yıldızı Enner Valencia attığı gollerin yanı sıra Sarı-lacivertlilere bağlılığıyla da gönüllere taht kuracak. 
Auto Copied
GÖNÜLLERE TAHT KURACAK
4
ARABİSTAN'DAN TEKLİF GELDİ
Yıldız futbolcuya geçtiğimiz çarşamba günü Suudi Arabistan'dan müthiş bir teklif geldi. Bir Suudi Arabistan kulübü Enner Valencia'ya 4 milyon eurodan 3 yıllık sözleşme teklif etti.
ARABİSTAN'DAN TEKLİF GELDİ
3
HİÇ DÜŞÜNMEDEN GERİ ÇEVİRDİ
Valencia, 12 milyon euroluk teklifi hiç düşünmeden geri çevirdi. 32 yaşındaki yıldız Fenerbahçe'den yıllık 1.5 milyon euro kazanıyor.
HİÇ DÜŞÜNMEDEN GERİ ÇEVİRDİ
2
"FENERBAHÇE'DE ÇOK MUTLUYUM"
Sarı-Lacivertliler'in yıldız oyuncusunun yakın çevresine, "Fenerbahçe'de çok mutluyum. Burada şampiyonluk yaşamak istiyorum. Bunu başarmadan, müthiş taraftarımızı sevindirmeden buradan ayrılmak istemiyorum" dediği öğrenildi.
\
1
BEDELSİZ OLARAK GELMİŞTİ.
Fenerbahçe için astronomik teklifi geri çeviren Enner Valencia'nın kulübüyle olan sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor. 2.4 milyon euro güncel piyasa değeri olan Ekvadorlu yıldız 2020 yılında Tigres'ten bedelsiz olarak transfer edilmişti.
BEDELSİZ OLARAK GELMİŞTİ.