Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Domenec Torrent: "Sadece 3 puan kaybettik"
9
TORRENT: "BAHANE DEĞİL AMA..."

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Domenec Torrent, Atakaş Hatayspor'a 4-2 yenildikleri maç sonrası açıklamalarda bulundu. İşte Torrent'in sözleri:

8
"SADECE 3 PUAN KAYBETTİK"

Sadece dört gündür buradayız. 3-2 yenik duruma düştüğümüzde beraberlik için hamle yaptık, bu yüzden dördüncü golü yedik. Dördüncü golden sonra 3 puan kaybettiğimizi anladık fakat sadece 3 puan. Gelişmemiz gerekiyor. Çok fazla kontratak yedik.

7
"BEKLER FAZLA İLERİDE KALDI"

Devre arasında 3 stoper kullanalım diye düşündük. Bu kez bekler fazla ileride kaldı ve Hatayspor açıklar yakaladı. Bunun sonucunda goller geldi.

6
"SAKATLAR, EKSİKLER VAR"

Daha iyi bir performans sergilemiş olsaydık, daha iyi bir sonuca ulaşacaktık. Afrika Kupası'na gitmiş oyuncularımız var, sakatlanan oyuncularımız var. Bunların hepsi, bahane olarak kullanılmaması gereken şeyler. Daha fazla çalışmamız gerekiyor.

5
TRANSFER SORUSUNA CEVAP

Galatasaray'ın daha önce izlediğim maçlarından sonra belli bir fikre sahiptim. Ben bir hocayım burada, transfer kararını, kulübün birlikte alması gerektiğine inanıyorum.

4
"1 GÜNDE 4 MAÇ İZLİYORUM"

Şu anki teknolojiyi düşündüğümüzde, tarihler benim için önemli değil. Galatasaray'la neler yapabileceğimiz önemli. Bugünün teknolojisiyle, ben bir gün içinde dört maç izleyebiliyorum. Hatayspor'u net şekilde biliyorduk, nasıl oynadıklarından ve neler yaptıklarından haberimiz vardı.

3
"BEN PEP'TEN ÖNCE DE HOCAYDIM"

Sadece Pep Guardiola'nın yanındayken asistandım. Ondan öncesinde de teknik direktör olarak görev yaptım, sonrasında da. Sadece yaklaşık 1,5 sene asistan antrenörlük yapmıştım.

2
"BAŞKA TEKLİFLER DE VARDI"

Güney Amerika'dan teklifler aldım. Ancak Galatasaray'ın ne kadar büyük bir takım olduğunu herkes biliyor. Galatasaray'dan teklif geldiğinde, kararımı verdim.

1
"FATİH TERİM İLE REKABET ETMEM"

"Fatih Terim Türkiye'de bir efsane. Sadece burada değil futbol kariyeriyle Avrupa'da da saygıyı hak eden bir insan. Ancak futbolda en önemlisi kulüplerdir, kulüpler kalıcıdır. Kendimi Terim ile karşılaştırma veya rekabet etme gibi bir durumda görmüyorum."