Arama Logo

Derbi öncesi 10 maddede Beşiktaş
11
10 MADDEDE BEŞİKTAŞ

Süper Lig'in 10. haftası dev bir derbiye sahne olacak. Ezeli rakipler Beşiktaş ile Galatasaray, bu akşam Dolmabahçe'de karşı karşıya gelecek. Peki bu önemli maç öncesinde Beşiktaş'ta son durum ne? İşte madde madde Kartal'ın derbi günlüğü... 

10
MENTAL AÇIDAN AYAĞA KALDIRDI

Teknik direktör Sergen Yalçın ve ekibi takımı ilk olarak mental açıdan ayağa kaldırdı, üst üste gelen kötü sonuçları unutturdu.

9
ANTRENMANLAR HAFİF TEMPODA

Sakatlıklardan bu sezon çok sıkıntı çeken Beşiktaş'ta antrenmanlar hafif tempoda gerçekleştirildi. Takımın çalışma metoduna dikkat edilirken, yeni haftada herhangi bir sakatlık problemiyle karşılaşılmadı.

8
FATURA WELINTON VE N'SAKALA'YA

Derbi öncesi performans olarak düşüşte olan isimlerle ilgili değişiklik kararı alan Sergen Yalçın, faturayı savunma hattından Welinton ve N'Sakala'ya kesti.

7
3 YERLİ KİM OLACAK?

Hafta boyunca merak edilen 3 yerli kim olacak sorusu ise Necip ile son buldu. Yalçın'ın sahaya süreceği 11'de Ersin, Necip ve Umut Meraş yer alacak.

6
LARIN VE GHEZZAL'DAN DESTEK İSTEĞİ

Rakip analizlerinde özellikle kanat oyuncularının etkinliğine dikkat çekildi. Kenarlarda oynayan Larin ve Ghezzal'dan savunma beklerine her zaman destek vermeleri istendi.

5
HIZLI HÜCUMLARLA SONUÇ ARAYACAK

Rakibinin dengeli orta sahasını Alex-Pjanic-Josef üçlüsü ile bozmak isteyen Beşiktaş, hızlı hücumlar ve savunma arkasına atılacak toplarla sonuç arayacak.

4
ALEX BELİRSİZLİĞİ SON BULDU

Alex belirsizliği, Sambacı'nın idman performansıyla son buldu. Maça ilk 11'de başlayacak olan Alex'ten, Pjanic'e daha yakın olması istendi.

3
HIRSI İLE KENDİNİ GÖSTERDİ

Son haftalarda bitiricilik sıkıntısı yaşayan Batshuayi, hafta boyunca hırsı ile kendini gösterdi. Derbide teknik heyetin en güvendiği isimlerden.

2
GHEZZAL'A BÜYÜK İŞ DÜŞECEK

Derbide Ghezzal'a büyük iş düşecek. Rakip analizi yapan antrenörler, Cezayirli oyuncuya Galatasaray'ın sol beki Aanholt'un savunmada yaptığı hatalar tek tek anlatıldı.

1
ÇEBİ'DEN TAKIMA DESTEK

Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetim, hafta boyunca tesislerde takıma destek oldu. Futbolcuların aileleri ve çocukları da sık sık tesislere gelerek yanlarında yer aldı, moral ve motivasyon kazandırıldı. (Sabah)