Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Cristiano Ronaldo'yu Juventus formasıyla izleyebilirdik!

Dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Cristiano Ronaldo'nun 18 yaşında Manchester United yerine Juventus'a transfer olacağını biliyor muydunuz? İşte Ronaldo hakkındaki flaş gerçekler...
11
RONALDO, JUVENTUS'UN KAPISINDAN DÖNDÜ!
Dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Cristiano Ronaldo'nun 18 yaşında Manchester United yerine Juventus'a transfer olacağını biliyor muydunuz? Devler Ligi'ndeki 3-0'lık maçta röveşata golüyle alkış alan Ronaldo belki de Juventus'ta oynayacaktı... İşte Ronaldo hakkındaki flaş gerçekler...
10
MOGGI'DEN CRISTIANO RONALDO İTİRAFI
İtalya Serie A takımlarından Juventus'un eski sportif direktörü Luciano Moggi, Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo hakkında flaş açıklamalarda bulundu. İşte Moggi'nin Cristiano Ronaldo ve Juventus itirafları...
9
''SALAS'IN YÜZÜNDEN VAZGEÇTİK''
Bence hala Marcelo Salas'ın laneti üzerimde. Onun yüzünden dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncularından Cristiano Ronaldo'dan vazgeçmiştik.
8
''RONALDO MUCİZE OLACAK DEMİŞLERDİ''
Bir arkadaşım Ronaldo'yu önermişti. Mucize olacak bu çocuk demişti. O zamanlar 18 yaşında Sporting Lizbon'da oynuyordu ama harika işler yapıyordu. Topu ayağına aldığında karşısındaki futbolcular sadece izliyordu.
7
''TAKASTA SALAS'I İSTEMİŞLERDİ''
2003 yılıydı. Sporting yönetimiyle transfer görüşmesi ayarladım. 5 milyon Euro + Marcelo Salas'ın bonservisini istediler. Salas'ın bonservisi de o zamanlar en az 10 milyon Euro. Bizde 32 maçta 4 gol atabilmişti.
6
''RONALDO İÇİN RİSKE GİRMEK İSTEDİM''
Ronaldo'nun ücreti yaşına göre çok fazla gelmişti. Aslında şüphelerim yoktu. Süper bir oyuncu olacaktı ve bu riske girmek istiyordum. Onda şampiyon olacak her şey mevcuttu.
5
''RONALDO İLE ANLAŞTIM AMA SALAS İSTEMEDİ''
Ronaldo ile her konuda anlaştım. Sporting ile de tüm sorunları çözdüm. Ancak Salas, Sporting'e takas olmak istemedi ve problem çıkardı.
4
''ARJANTİN'E DÖNMEK İSTİYORDU''
Salas'ı Portekiz'e göndermek konusunda çok ısrar ettim ama beni hiç dinlemedi bile. Arjantin'e River Plate takımına dönmek istiyordu.
3
''BAŞKA OYUNCU İSTEMEDİLER''
Takas için Sporting'e başka oyuncular teklif ettik ama kabul etmediler.
2
''MANCHESTER TEK BİR MAÇLA ONU ALDI''
Ardından Sir Alex Ferguson onu keşfetti ve Manchester United'a transfer etti. Tek bir hazırlık maçında görüp gözü kapalı 15 milyon Euro'yu verdiler.
1