Arama Logo

Çebi'den Sporting açıklaması: "Benim güvenim tam"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sporting karşılaşmasından zaferle ayrılmayı umduklarını söyledi. Çebi, "Avrupa'da bu sezonki ilk galibiyetimize ulaşacağımıza inanıyorum. Bunun için takıma güvenim tam" sözlerini sarf etti.
5
ÇEBİ, TAKIMINA GÜVENİYOR

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde bu akşam Sporting’le kritik bir karşılaşmaya çıkacak olan Siyah-Beyazlılar’da Başkan Ahmet Nur Çebi, takımına güveniyor.

4
GALİBİYETE İNANIYOR

Zorlu mücadele öncesinde teknik ekip ve futbolcularla görüşüp başarılar dileyen Çebi, Devler Ligi C Grubu’nda 2’de 0’la başlayan maratonun ardından bugün 3 puanla tanışacaklarına inanıyor.

3
"LİGİ AYRI AVRUPA'YI AYRI DÜŞÜNÜYORUZ"

Vodafone Park’ta oynanacak karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulunan Başkan Çebi, “Avrupa’da bu sezonki ilk galibiyetimize ulaşacağımıza inanıyorum. Bunun için takıma güvenim tam. Ligi ayrı Avrupa’yı ayrı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

2
"KİMSE BEŞİKTAŞ ÜZERİNDEN GÖNDERME YAPMASIN"

Süper Lig ’de son dönemde yaşanan hakem hatalarıyla ilgili olarak birçok kulübün isyan etmesi için de konuşan Çebi, “Hiç kimse Beşiktaş üstünden gönderme yapmasın. Hangi konu olursa olsun biz gerekeni yaparız” ifadelerini kullandı. (Fanatik)

1
BEŞİKTAŞ'IN MUHTEMEL 11'İ