Arama Logo

Burak Elmas'a isyan: "Hani verdiğin sözler"

Galatasaray'da Başkan Burak Elmas geride kalan 7 ayda vadettiği projeleri hayata geçiremedi. Sarı-Kırmızılı taraftarlar son 11 haftada sadece 1 kez kazanan, üst üste 4 maçını kaybederek küme düşme potasına yaklaşan takımın faturasını başkana kesti.
13
ELMAS'A İSYAN: "HANİ VERDİĞİN SÖZLER"

Galatasaray'da kötü gidiş tüm hızıyla sürüyor… Yönetimini hatta teknik heyetini değiştiren Başkan Burak Elmas, geçen hafta Florya'da mesai harcadı.

12
FATURA BURAK ELMAS'A

Trabzonspor karşılaşması öncesi takımı bir yıl aradan sonra kampa aldırıp, çifte prim sözü verdi ama yine de kötü gidişi engelleyemedi. Son 11 haftada 1 galibiyet alan ve üst üste 4 kez yenilen sarı-kırmızılı takım, düşme hattına iyiden iyiye yaklaşınca camia faturayı Elmas'a kesti.

11
PROJELERİ HAYATA GEÇİREMEDİ

Taraftarın istifasını istediği, üyelerin seçim kararı almasını beklediği Burak Elmas, başkan seçildiği 19 Haziran 2021 tarihinden bu yana vadettiği projeleri hayata geçiremedi.

10
TRANSFERLER YETİŞMEDİ

- 10 gün içinde transferler bitecek' demesine rağmen Şampiyonlar Ligi ön elemesinde 5-1 kaybedilen PSV maçına transferler yetişmedi

9
KASA KOLAYLIĞI VAADİ

- 40 milyon dolar kasa kolaylığı sağlayacağız' vaadinde bulundu ama mali sıkıntı çözülemedi. Futbolcuların iki maaşları içerde.

8
STAT SPONSORLUĞU DAHA UCUZA GİTTİ

- 100 milyon dolar yabancı kaynaklı stat sponsorluğu hazır' dedi, çözüm daha düşük rakama Nef'te bulundu.

7
'EN ÇOK HAKEM HATASINA MARUZ KALAN'

- Galatasaray'ın haklarını savunacağız' çıkışı yaptı ancak taraftar bu sezon en çok hakem hatasına maruz kalan kulüp olduğuna inanıyor.

6
TFF İLE YAŞANAN GERGİNLİK

- Sistemi değiştireceğiz' diyerek meydan okudu. Futbol Federasyonu ile yaşanan gerginlikten sarı-kırmızılı kulüp zararlı çıktı.

5
FATİH TERİM

- Fatih Terim'le 3 yıllık proje hazırlamasına rağmen tecrübeli teknik adamın görevine 10 Ocak itibariyle son verdi.

4
PİLOT TAKIM PROJESİ

- Yurt dışından bir pilot takım alma düşüncesini hayata geçirdi. Satın alınan Niğde Anadolu 2. Lig'de son sırada.

3
ASLAN KART ASKIDA

- Aslan Kart çıkartılacaktı ama bu proje de askıya alındı.

2
FLORYA VE KEMERBURGAZ

- Florya ve Kemerburgaz için henüz somut adım atılmadı.

1
YÖNETİMDEN FİRELER

- Galatasaray Başkanı olarak 220 günü geride bırakan Elmas, bu süreci iyi yönetemediği gibi yol arkadaşlarından da fire verdi. Sportif AŞ.'den Fatih Terim'e yakınlığı ile bilinen Ali Gücüm, başkan yardımcısı Rezan Epözdemir ve genel sekreter Köksal Ünlü istifa etti. Kurumsal İletişim Direktörlüğü'ne getirilen Ahu Özyurt görevini bıraktı.