Arama Logo

Bilal Meşe: "Neredesin Aboubakar?"
5
BİLAL MEŞE'DEN YORUMLAR
Millyet Gazetesi yazarı Bilal Meşe, Beşiktaş'ın deplasmanda Sivasspor'a 1-0 mağlup olduğunu karşılaşmayı değerlendirdi.
4
"AYARLAR BOZULMUŞ"

Karagümrük beraberliği belli ki Beşiktaş’ın ayarını bozmuş! O maçtaki kötü futbolun izlerini dün de Sivasspor karşısında gördük! Motivasyon ve oyun disiplininin yanı sıra konstrasyon sıfırın altındaydı! Zemin düzeldi diyorlar, hiç de öyle değil. Futbolcuların girdiği ikili mücadelelerde çimlerin yerinden kalktığını gördük, neresi hazır arkadaş! Bozuk zemin Kartal’ı olumsuz etkiledi, ancak kalkıp bu kötü futbolu sadece buna bağlayamazsınız!

3
"BARİ GOL YEMEYİN"

Uzun toplar denediler, dağlara taşlara! Pas trafiği mi, yerle bir, her top rakibe gitti! Yahu hadi bırakın bunları, koca takım rakip kaleye bir şut atamaz mı? Hiçbir şey yapamıyorsanız bari savunmayı sağlam tutun da, gol yemeyin gol!

2
"KREDİSİ SIFIRA İNDİ"

Oyunun son 20 dakikasında rakip kaleye park eden, baskı kuran Kartal’da Ali Şaşal’ı rahatsız edecek bir şut dahi görmedik! Sivasspor skoru koruma adına savunma güvenliğini haklı olarak öne çıkardı, buna karşın 87’de Angielski, yüzde yüzlük fırsatı değerlendiremedi, Mert’e takıldı. Geçtiğimiz haftayı iki puan kayıpla kapatan Beşiktaş, zorlu Sivas deplasmanında adeta darbe yedi, zirve yarışındaki kredisini de sıfıra indirdi!

1
"NEREDESİN ABOUBAKAR?"
Güneş, umut bağladığı oyunculardan verim alamadı. Benim asıl kafama takılan Aboubakar, yahu bir pozisyona gir de dişimizi kıralım arkadaş! Demem o ki, adı var, kendisi ortalarda yok! İşin özeti, bu oyunda umut varsa ki var, hiç bitmez, onca haftalar, onca alınacak puanlar var, var da Kartal’ın son iki haftadır ortaya koyduğu futbol herkesin içini karartıyor!