Arama Logo

Beşiktaş ve Galatasaray'ın ortak hedefi: Glen Kamara

Süper Lig'de şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray'ın ile bir başka İstanbul devi Beşiktaş'ın aynı isim için devreye girdiği iddia edildi.
6
BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY'IN TRANSFER SAVAŞI

Süper Lig'de bir sezon daha geride kalmak üzereyken takımlar şimdiden transfer çalışmalarına son hız devam ediyor. Özellikle dört büyüklerin yapacağı transferler büyük bir merakla takip ediliyor. Galatasaray sezonu şampiyon olarak tamamlarken sarı kırmızılılılar gelecek sezon Avrupa'da başarılı olacak güçlü bir takım kurmak istiyor. Öte yandan Süper Lig devlerinden Beşiktaş bu sezon istediği başarıyı yakalayamazken siyah beyazlılar gelecek sezon kuracağı kadroyla her kulvarda başarılı olmak istiyor.

BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY'IN TRANSFER SAVAŞI
5
AYNI İSİM İÇİN DEVREDELER

Son olarak ise yurt dışından flaş bir iddia ortaya atıldı. Süper Lig devlerinden Beşiktaş ve Galatasaray'ın aynı ismin transferi üzerinde durduğu aktarıldı.

AYNI İSİM İÇİN DEVREDELER
4
HEDEFTE GLEN KAMARA VAR

Ada basınında yer alan haberde Rangers teknik direktörü Michael Beale'nin, Galatasaray ve Beşiktaş'ın Glen Kamara ile yakından ilgilendiğini bildirdiği ifade edildi.

HEDEFTE GLEN KAMARA VAR
3
AYRILMASI SÜRPRİZ OLMAYACAK

Haberde 27 yaşındaki önlibero'nun yaz aylarında takımdan ayrılmasının sürpriz olmayacağı vurgulandı.

AYRILMASI SÜRPRİZ OLMAYACAK
2
NICE DE HAMLE YAPABİLİR

Finlandiya Milli Takımı'nın formasını terleten oyuncunun son zamanlarda transferde pek çok takımın ilgisini çektiği ve Ligue 1 ekibi Nice'in de oyuncu için transfer hamlesinde bulunabileceği vurgulandı.

NICE DE HAMLE YAPABİLİR
1
GLEN KAMARA KİMDİR?

Glen Kamara futbola İngiltere'nin Southend takımının altyapısında başladı. Ardından Arsenal altyapısının yolunu tuttu. İlk olarak ise profesyonel kariyerine bir başka İngiliz ekibi olan Colchester'de başladı. Sonraki durağı ise İskoç ekibi Dundee FC oldu. Dunde FC'den ise 2019 kış transfer döneminde Glasgow Rangers'a katıldı. Aslen Sierra Leoneli uyruklu olan futbolcu Finlandiya Milli Takımı'nın formasını terletiyor.

GLEN KAMARA KİMDİR?