Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş'tan Alex Teixeira sürprizi
6
BEŞİKTAŞ VE ALEX TEIXERIA

Beşiktaş yeni sezon öncesinde hem forvet, hem de 10 numara bölgesine takviye yapmak isterken, siyah-beyazlıların Alex Teixeria ile görüştüğü ortaya çıktı. İşte ayrıntılar...

5
ALEX TEIXERIA GÜNDEMDE

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve kurmaylarının son günlerdeki tek gündemi transfer ... Bu anlamda çalışmalarını harıl harıl sürdüren Çebi ve ekibi, ilk etapta bir golcü transferi yapmayı hedefliyordu. Diğer yandan da 10 numara arayışlarını sürdüren Siyah Beyazlılar'da gündeme daha önce 2016 yılında Shakhtar Donetsk'ten, Çin ekibi JS Suning'e 50 milyon Euro'ya transfer olan, son olarak Jiangsu'da görev yapan ve sezonun ikinci yarısından beri boşta olan Alex Teixeria gelmişti.

4
GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Yaşanan son gelişmeler doğrultusunda Kara Kartal'ın, bonservisi elinde olan Brezilyalı yıldız ile görüşmelerini sürdürdüğü bilgisine ulaşıldı.

3
ÇİN'DEKİ MAAŞI ÇOK YÜKSEK

Beşiktaş Yönetimi, Çin'de yaklaşık olarak yıllık 18.5 milyon Euro kazanan 31 yaşındaki futbolcuyla pazarlıklarını sürdürüyor.

2
TALISCA ETKİSİ BEKLENİYOR!

Yeniden Avrupa'da görev yapmak istediğini belirten Teixeira için şartların sonuna kadar zorlanacağı belirtildi. Aynı zamanda Siyah-Beyazlılar'ın teknik ekibinin, Teixeira'nın, Anderson Talisca etkisi yaratacağı düşüncesinde ortak görüş belirttiği bildirildi.

1
SERGEN YALÇIN ÇOK İSTİYOR

Teknik direktör Sergen Yalçın, Teixeira'nın transferini özellikle istiyor. Yalçın ve ekibi, Brezilyalı futbolcunun Devler Ligi'nde takıma müthiş bir dinamizm getireceğini düşünüyor. Bu sebeplerden dolayı da Beşiktaş Yönetimi, 31 yaşındaki futbolcu için tüm imkanları zorlamaya hazır. [Fanatik]