Arama Logo

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın ve transfer kararları!
9
SERGEN YALÇIN'A YENİ İMZA!

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın ile Ahmet Nur Çebi arasında gerçekleşen görüşmenin ardından siyah-beyazlı kulüpte geleceğe dönük önemli kararlar alındı.

8
YENİ KARARLAR ALINDI

Üst üste alınan kötü sonuçlar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Beşiktaş'ta, Başkan Ahmet Nur Çebi ile teknik direktör Sergen Yalçın'ın yaptığı görüşme, suların durulmasını sağladı. Tecrübeli teknik adam Giresun mağlubiyeti sonrası 'istifa' sinyalleri verirken, Başkan Çebi de "Olağanüstü durumlarda olağanüstü kararlar alınabilir" ifadelerini kullanmıştı. Pazar günü ise Başkan Çebi ile Sergen Yalçın bir araya geldi ve uzun süren görüşmenin ardından "Birlikte yola devam ediyoruz" kararı verildi. Ayrıca birçok yeni karar alındı.

7
"MAHÇUP ETMEYECEĞİZ"

Sergen Yalçın'ın 'istifa' düşüncesi, Başkan Çebi tarafından kabul görmezken; ikili görüşmenin ardından alınan en önemli karar ise, Sergen Yalçın'ın sözleşmesinin 1 yıl daha uzatılması oldu. Başkan Çebi, "Bu takımı sen kurdun, sen ayağa kaldıracaksın. Sana güveniyorum" diyerek hocasını motive ederken; teknik patron Sergen Yalçın'ın da, "Bana ve ekibime güvendiniz. Sizleri ve camiamızı mahcup etmeyeceğiz, buna emin olabilirsiniz. Sonuna kadar savaşacağız" diye konuştu.

6
EMRE KOCADAĞ ORTAMI YUMUŞATTI

Beşiktaş'ta pazar günü Nur Çebi ile Yalçın arasında yapılan görüşmenin 'sıcak' bir ortamda geçmesinin ardından Asbaşkan Emre Kocadağ'ın büyük emeği olduğu öğrenildi. Toplantıda sezon başında yaşanan sıkıntıların yeniden gündeme gelmemesi için Emre Kocadağ da hazır bulundu. Yalçın'ın yönetimdeki en büyük destekçisi olan Kocadağ, gün içinde hem Yalçın hem de Başkan Çebi'yle sürekli istişare halinde bulundu. İki isme de "yüksek perdeye çıkmamaları" telkininde bulunan başarılı yönetici Kocadağ, her iki tarafın isteğiyle toplantıya geldi.

5
SERGEN YALÇIN İLE YENİ İMZA!

Bu görüşmenin ardından alınan kararlar şu şekilde:

Sergen Yalçın'ın sözleşmesi bir yıl daha uzatılacak. Yapılacak transferlerde son karar hocanın olacak.

4
YENİ SEZON HAZIRLIĞI

İlk yarıda puan farkına göre gelecek sezon hazırlıklarına erkeden başlanacak.

3
ARTIK KİRALIK YOK!

Kiralık oyunculardan mümkün olduğu kadar uzak durulacak. Gelecek sezon yola devam edilecek az sayıda oyuncu ligin ikinci yarıda daha sık kullanılacak.

2
BONSERVİS ÖDENMEYECEK

Transferde bonservis bedeli ödenmeyecek. İsme göre değil, takımın ihtiyaca göre transfer yapılacak. Son sözleşmesini imzalayan oyuncu alınmayacak.

1
MOTİVE KURALLAR GELİYOR!

Beşiktaş'ta sözleşmesi 1 yıl daha uzatılacak olan Sergen Yalçın, kısa süre içinde radikal kararları uygulamaya sokacak. Yalçın'ın yönetime sunacağı raporun hemen ardından ceza ve sert yaptırımlar yerine, oyuncuları motive edecek hamleler yapılacak. Buna göre maaşlar gününde ödenmeye devam edecek, eski alacaklar varsa ödenecek, oyuncuların Ümraniye dışında özel hayatları olmasına özen gösterilecek, tüm oyuncuların forma giymesi için azami özen gösterilecek.