Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Beşiktaş'ta mutlu son! Golcüler geliyor...
7
BEŞİKTAŞ'IN TRANSFER OPERASYONU

Michy Batshuayi ve Cyle Larin ile yola devam etmeyecek olan Beşiktaş, yeni sezon öncesi forvet transferinde düğmeye bastı. Siyah-beyazlılar, teknik direktör Valerien Ismael'in raporu doğrultusunda harekete geçerken, Wout Weghorst ve Jackson Muleka transferinde mutlu sona ulaştı.

6
WEGHORST TRANSFERİNDE MUTLU SON

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin, 'Transferde önceliğimiz' dediği Hollandalı golcü için Burnley ekibiyle son görüşmeler yapıldı. Golcü futbolcu için Burnley ekibine kiralama ücreti ödenmeyecek.

5
BEŞİKTAŞ'A MALİYETİ

Hollandalı futbolcu Weghorst'un Beşiktaş'tan 2.8 milyon Euro yıllık, 12 bin 500 Euro da maç başı ücret alacağı belirtildi. Futbolcunun salı ya da çarşamba günü İstanbul'a gelmesi bekleniyor. Satın alma opsiyonu 7 milyon Euro olan golcü için bu rakam zorulu olmayacak.

4
MULEKA İÇİN DE ZORLU SÜREÇ

Kasımpaşa'ya transfer olduktan sonra ortaya koyduğu performansla dikkatleri üstüne çeken Jackson Muleka da siyah-beyazlıların listesinde yer alan bir isimdi. Muleka, Beşiktaş'a transferinde sorun çıkarmaması için kulübü Standard Liege ile görüşmeler yaptı ve Belçika ekibini ikna etti.

3
BEŞİKTAŞ'A MALİYETİ
Beşiktaş, Muleka için 1 milyon Euro kiralama bedeli ödeyecek. Bunun dışında sözleşmeye satın alma opsiyonu da eklenecek. Satın alma opsiyonunun 2 milyon Euro olması bekleniyor.
2
GELİŞ TARİHİ
22 yaşındaki futbolcu Kasımpaşa'da 14 maçta 12 gol 5 asist üretti. Muleka'nın da Beşiktaş için bu hafta gelmesi bekleniyor.
1
BAŞKAN ÇEBİ DOĞRULADI
Forvet transferi ve Weghorst için gelen soruya yanıt veren Çebi, "Bittiği zaman açıklama gelecektir. Çok fazla uzamayacaktır. 2-3 gün içinde biter. Şu an kulübü ile uğraşıyoruz. Oraya geldik" değerlendirmesini yaptı.

Muleka'nın hedeflerden biri olduğunu söyleyen siyah-beyazlı kulübün başkanı, "Muleka da hedeflerden bir tanesi ama Weghorst daha önde. Önceliğimiz onda. Cenk'e de kapımızı her zaman açık. Her zaman çözebileceğimiz bir konu olarak duruyor ama, her zaman bir aması var." sözlerini kullandı.