Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Beşiktaş'ta maça damga vuran diyalog!
6
MASUAKU GOL SEVİNCİNE KATILMADI

Beşiktaş ile İstanbulspor arasında 2-2 biten maçta Arthur Masuaku ile ilgili bir detay öne çıktı. Siyah-beyazlı futbolcu, 39. dakikada Wout Weghorst'un attığı golde pozisyonun hazırlayıcısı oldu. Futbolcunun gol sevincine katılmaması dikkati çekti.

5
ARKADAŞLARIYLA DİYALOG YAŞADI

Mücadelede golü atan Weghorts'un takım arkadaşının yanına gelerek onu bir konuda ikna etmeye çalışır gibi konuşma yapması gündeme oturdu. İki oyuncunun da diyaloğun bir kısmında kenarı gösterdiği görüldü.

4
"İKNA ETME ÇABASI VAR"

Yayıncı kuruluşun moderatörü Güntekin Onay ile yorumcular Feyyaz Uçar, Tolga Zengin, İlker Yağcıoğlu, Masuaku ile ilgili değerlendirmeler yaparken Onay, "Vücut diline bakınca bir şeyden hoşnut olmadığı kesin. İkisi de parmaklarıyla kenarı gösteriyor. Bir şekilde onu ikna etme veya teselli etme çabası var" dedi.

3
"BİR SOL BEK DAHA NE YAPABİLİR Kİ?"

Feyyaz Uçar, "Futbolcular golü kutluyor, Masuaku sevinmiyor. Gole baktığımızda da Masuaku'nun golü neredeyse. 2-3 kişiyi ekarte edip içeriye bırakıyor ama sevinmiyor geriye gidiyor. Şu yaptığı işten keyif alması, mutlu olması lazım. Bir sol bek daha ne yapabilir ki?" ifadelerini kullandı.

2
"N'KOUDOU ALIP GİDİYOR, VERMİYOR"

Tolga Zengin "Weghorst sanki bunları yapmasını istiyor gibi. Bence Masuaku topla oyuna katılmayı seven bir oyuncu. N'Koudou'nun olduğu dönemde çok fazla yapamıyor. N'Koudou'ya verdikten sonra topu alamıyor. N'Koudou alıp gidiyor. Topla ilişkisi iyiyse, hücuma çıkmayı seviyorsa bunu yaşayabilir" diye konuştu.

1
"MASUAUKU'DA MUTSUZLUK VAR"

Öte yandan İlker Yağcıoğlu ise "Masuaku'da ciddi anlamda bir mutsuzluk var. Oyunla ilgilidir muhtemelen" yorumunda bulundu. (Hürriyet)