Arama Logo

Beşiktaş'ta kritik zirve; Çebi - Ismael
5
KRİTİK ZİRVE

Spor Toto Süper Lig’de milli ara sonrasında 2 Ekim’de Fenerbahçe’yi evinde ağırlayacak olan Siyah-beyazlılarda, Başkan Ahmet Nur Çebi ve teknik direktör Valerien Ismael, önceki gün Nevzat Demir Tesisleri’nde bir araya geldi. (Fanatik)

KRİTİK ZİRVE
4
"TEK KRİTER ŞAMPİYONLUK"

Ligde son 2 maçta yaşanan 5 puanlık kayıp sebebiyle eleştiri oklarının hedefinde olan Fransız hocaya destek olan Çebi'nin, "Burası Beşiktaş. Tek başarı kriteri şampiyonluk. Beşiktaş, her sene şampiyonluğa oynar. Kayıplar olunca da eleştiri olur. Sadece size değil bizlere, oyunculara herkese... Bunlara göğüs germek zorundayız. Bu sene şampiyon olup uzun yıllar birlikte çalışmayı istiyorum. Bu konuda siz ve ekibiniz ile kadroya güveniyorum" sözlerini sarf ettiği öğrenildi.

\
3
"B PLANIMIZ VAR"

Çebi'nin sözlerinin devamında, "Elbette her zaman bir B planımız vardır. Büyük takım olmak bunu gerektirir. Ancak siz sadece işinize odaklanın. Derbi ile başlayıp galibiyet serisi bekliyoruz. Ayrıca bu maçta skor ne olursa olsun arkanızdayız. İstenilen transferleri büyük oranda yaptık. Artık söz sırası sizde." yorumunu yaptığı öğrenildi.

\
2
"İNACINIZI KARŞILIKSIZ BIRAKMAYACAĞIZ"

Başkan Çebi’nin ardından söze giren Valerien Ismael’in ise, "Eleştiriler beni ve ekibimi pek etkilemez. Ayrıca olmasından yanayız. Endişem, futbolcuların olumsuz etkilenmeleri. Büyük takım oyuncusu bunlara hazırlıklı olmalı. Artı ve eksilerimizi her gün çalışıp tespit edip ona göre çalışmalar yapıyoruz. Yapay zeka çalışması ile de destek alıyoruz. Üstümüzdeki baskıyı, yükü kaldıracak potansiyele sahibiz. Bizlere olan destek ve inancınızı karşılıksız bırakmayacağız" ifadelerini kullandığı kaydedildi.

\
1
KÖTÜ GİDİŞATA SON VERMEK İSTİYOR
Lige iyi futbol ve başarılı sonuçlar ile başlayıp ilk 5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik alan Beşiktaş, son 2 haftada ise 1 puan alabildi. Hem teknik heyet hem de futbolcular, Fenerbahçe derbisinde alınacak bir galibiyetle yeniden moral bulmak istiyor.
KÖTÜ GİDİŞATA SON VERMEK İSTİYOR