Arama Logo

Beşiktaş'ta Beka Beka sürprizi!

Nizza’da forma giyen 22 yaşındaki ön libero Alexis Beka Beka'nın menajeri, Beşiktaş’a Ocak ayı için bir görüşme talep etti
6
BEŞİKTAŞ'A YEŞİL IŞIK

Beşiktaş hareketli bir transfer dönemi geçirdi. Tam 11 isme imza attıran Beşiktaş bazı transfer operasyonlarında ise başarılı olamamıştı. Kara Kartal'ın yaz döneminde kadrosuna katamadığı yıldız oyuncudan transfer için bu kez yeşil ışık geldi.

BEŞİKTAŞ'A YEŞİL IŞIK
5
4 İSİM DİKKAT ÇEKTİ

Geçen sezon Süper Lig'i 3. sırada tamamlayarak UEFA Konferans Ligi'ne katılmaya hak kazanan Beşiktaş'ta yeni sezon öncesi ciddi bir kadro planlanması yapıldı. Teknik direktör Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda listedeki isimlerle görüşmeler gerçekleştirildi. Neredeyse her bölgeye takviye yapan Siyah-Beyazlılar'ın transferlerinden Alex Oxlade Chamberlain, Ante Rebic, Milot Rashica ve Eric Bailly'nin imzaları dikkat çekti. Kara Kartal büyük oranda istediği isimleri kadrosuna katarken elbette bazı yıldızlarda mutlu sona ulaşamamıştı.

4 İSİM DİKKAT ÇEKTİ
4
TRANSFER SON ANDA GERÇEKLEŞMEDİ

Bu isimlerden biri de Alexis Beka Beka'ydı... Beşiktaş Yönetimi’nin Siyah-Beyazlı formayı giymeye ikna ettiği Alexis Beka Beka transferi son anda gerçekleşmemişti.

TRANSFER SON ANDA GERÇEKLEŞMEDİ
3
HİÇ SÜRE BULAMADI

22 yaşındaki Fransız ön libero teknik direktör Francesco Farioli’nin sistemine uymadığı gerekçesiyle geride kalan 6 haftada hiç süre bulamadı.

HİÇ SÜRE BULAMADI
2
BEŞİKTAŞ'A YENİDEN HABER YOLLADI

Beka Beka’nın menajerinin bu gelişmenin ardından ise Beşiktaş’a yeniden haber yolladığı ve devre arasında yeniden görüşmek istediği iddia edildi.

BEŞİKTAŞ'A YENİDEN HABER YOLLADI
1
KAYNAK HAZIR

UEFA Konferans Ligi’nde sınav veren Beşiktaş, giriş parası olan 2 milyon 940 milyon Euro’nun 2 milyon 800 bin Euro’sunu peşin olarak kasasına koydu. Siyah-Beyazlılar, katsayı parası olarak 1 milyon 201 bin 500 Euro geliri 15 Eylül’de UEFA’dan aldı. Club Brugge beraberliği sonrasında Beşiktaş 166 bin Euro beraberlik primini alacak defterine yazdı. Şu an itibarıyla Beşiktaş 4 milyon 167 bin Euro geliri garantilemiş oldu. (Fanatik)

KAYNAK HAZIR