Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

AZ Almaar'dan sürpriz öneri; Yusuf Demir
6
GALATASARAY'A SÜRPRİZ ÖNERİ

Galatasaray'da büyük umutlarla transfer edilen fakat beklentilerin altında kalan Yusuf Demir ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Genç oyuncu için Hollanda ekibi AZ Alkmaar'dan Galatasaray'a sürpriz bir öneri geldiği aktarılmakta. İşte haberin detayları...

5
3.5 MİLYONA ALINMIŞTI

Sabah'ta yer alan habere göre; beklentilerin altında kalan Yusuf Demir için Galatasaray'a ilginç bir takas önerisi geldi. Sarı- kırmızılı ekip, sezon başında Midtsjö'yü 3.5 milyon euro bonservis bedeli karşılığında AZ Alkmaar'dan transfer etti.

4
AZ ALMAAR'DAN TEKLİF

Norveçli oyuncu hayal kırıklığı yaratsa da Cimbom, oyuncunun 1 milyon euro'luk bonservisinin ikinci taksidini ocak ayında ödemek zorunda... Son 1 milyon euro ise sezon sonunda Hollanda ekibinin hesabına yatırılacak. İşte bu noktada AZ Alkmaar sürpriz bir öneride bulundu.

3
"YUSUF DEMİR'İ BİZE VERİN"

Hollanda ekibi, Midtsjö için ocak ayında yapılacak ödemenin yerine Yusuf Demir'in 1.5 yıllığına kendilerine kiralanmasını önerdi. Galatasaray'da 2 maçta sadece 40 dakika forma giyebilen genç oyuncuya maçların yüzde 40'ında 11, yüzde 70'inde ise rotasyonda yer alma sözü verdi.

2
YÖNETİM SICAK BAKTI

Teklifi değerlendirmeye alan Galatasaray yönetiminin, takımda şans bulması zor görünen Yusuf Demir'i kiralık vermeye sıcak baktığı öğrenildi. Yusuf'un menajeri de takımdan ayrılmak istediklerini bildirmişti.

1
FUTBOLCUNUN KARİYERİ

Yusuf Demir futbola Avusturya'nın Rapid Wien takımının altyapısında başladı. Sonrasında başarılı performansıyla Rapid Wien'ın A takımına yükseldi. Oyuncu 2021 yazında Barcelona'ya kiralık olarak gitti. Barcelona'da bir sezon kiralık oynamasının ardından Rapid Wien'e geri döndü. Genç oyuncu yaz transfer döneminin sonlarına doğru Galatasaray tarafından büyük umutlarla transfer edildi. Fakat Yusuf Demir'in beklenen performansı bir türlü gösterememesi nedeniyle Okan Buruk'un planları içerisinde yer almadığı aktarılmakta.