Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Atilla Szalai'ye dev talip: PSG

Adı birçok Avrupa kulübüyle anılan Fenerbahçeli Attila Szalai'nin son talibi çok ses getirecek bir takım oldu: PSG... Fransız devinin, Presnel Kimpembe’yi satması halinde Szalai’yi ilk hedef olarak belirlediği öğrenildi.
5
ATTILA SZALAI'YE SÜRPRİZ TALİP

Fenerbahçe'de Attila Szalai ve Kim Min-jae’nin geleceği merakla bekleniyor. Yönetim, Abdülkerim Bardakcı transferi sonrasında bu ikiliden birini, iyi bir transfer bütçesi oluşturmak için satmayı planlıyordu. İkilinin adı birçok takımla anılırken, Szalai’yi için devreye giren son ekip bomba etkisi yarattı: PSG!

4
BİR STOPER DAHA ALMALARI GEREKEBİLİR

Fransız ekibi şu anda savunmasını güçlendirmek için Inter’le Milan Skriniar pazarlığı yapıyor. Bu transferi bitirmeye yakınlar. Ancak Presnel Kimpembe konusunda yaşanacak gelişmeler, bir stoper daha almalarını gerektirebilir.

3
CAMPOS İSTİYOR

Kimpembe için Premier Lig’den takımların yanı sıra Real Madrid devrede. Fransız ekibi, iyi bir teklif gelmesi halinde 26 yaşındaki savunmacıyı gönderecek. Geçen sezon Galatasaray ’da Burak Elmas’ın danışmanlığını yapan ve yeni dönemde PSG’de göreve başlayan Luis Campos’un, Kimpembe’nin alternatifi olarak Attila Szalai’yi belirlediği öğrenildi. Campos’un bu tercihinde; Kimpembe gibi Szalai’nin de solak olması, potansiyelinin yüksekliği, özellikle Macaristan formasıyla büyük rakiplere karşı sergilediği performanslar önemli etken oldu.

2
İLK TEKLİF 15 MİLYON EURO

PSG’nin 24 yaşındaki defans oyuncusu için ilk teklifinin 15 milyon euro olacağı öne sürüldü. Fenerbahçe ise bu rakamı olabildiğince yukarı çekmeye çalışacak.

1
LUGANO'YU ALMIŞLARDI

Fransız devi, 2011 yılında da Sarı- Lacivertliler’in defanstaki en önemli ismi olan Diego Lugano’yu 3 milyon Euro’ya kadrosuna katmıştı. (Fanatik)