Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Andrea Belotti'den Fenerbahçe mesajı!

Torino'dan ayrılan ve adı Fenerbahçe ile anılan İtalyan golcü Andrea Belotti, kendisine iddiaları soran Sarı-Lacivertli bir taraftara, “Sürprizler olabilir” karşılığını verdi.
5
BELOTTI'DEN FENERBAHÇE MESAJI

Torino ile mukavelesini uzatmayan ve 1 Temmuz itibarıyla boşa çıkan Andrea Belotti için adı geçen kulüplerden biri Fenerbahçe... 

4
"SÜRPRİZLER OLABİLİR"

Yurt dışında yaşayan Sarı-Lacivertli bir taraftar da oyuncuyla yolda karşılaşınca bu iddiaları sordu. 28 yaşındaki futbolcu, "Sürprizler olabilir" yanıtını verdi. Bu cevabın ardından Fenerbahçe iddiaları da iyice arttı. Ancak Kanarya bu transferde tek kulüp değil.  İtalyan kulübü Monza da, tecrübeli futbolcunun menajeriyle bağlantı kurdu ve resmi teklifini iletti.

3
RAKAMLAR ÇOK YÜKSEK

Daha önce oyuncunun 7 milyon euro ücret ve 10 milyon euro imza parası istediği belirtilmişti. Bu şartlarda transfer zor gözüküyor. Fenerbahçe, pazarlıklarla bu rakamları aşağıya çekmeye çalışacak. Monza'nın da bu kadar yüksek öneriler yapmadığı öğrenildi.

2
OFANSİF GÜÇ YÜKSELEBİLİR

Portekizli çalıştırıcı Jorge Jesus yönetiminde önemli takviyeler yapan Sarı-Lacivertliler, forvet hattını da güçlendirmek istiyor. Eğer Belotti ikna edilirse, yıldız futbolcuyla birlikte Kanarya'nın ofansif gücü bir hayli yükselebilir.

1
İTALYA'DA 119 GOL!

Öte yandan Andrea Belotti, üst lig seviyesinde 293 maçı çıktı, 119 gol attı. (Akşam)