Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Altay Bayındır'dan Fenerbahçeliler'e sabır mesajı
9
ALTAY BAYINDIR'DAN TARAFTARA MESAJ

Fenerbahçe'nin kaptanı Altay Bayındır, Slovacko maçının ardından taraftarlara seslendi. İşte Altay Bayındır'ın sözleri:

8
"KAZANMALIYDIK"

1-1 berabere bittiği için üzgünüz. Kazanmamız gereken bir maçtı. Her maça kazanma parolasıyla çıkıyoruz. Maç berabere bitti. Bir sonraki rakibimize odaklanacağız artık. Pazartesi günü bir lig maçımız var. İnşallah onu da sağlıklı ve iyi şekilde geçer, yolumuza devam ederiz.

7
"SAKAT SAKAT OYNUYORUM"

Futbolda her türlü sonuç olabiliyor. Bazı talihsizlikler yaşadık. Benim de sakatlığım vardı. Hala şu anda da devam ediyor ağrılarım ufak tefek. Tedavilerimi oluyorum. Doktorlarımız bu şekilde de oynayabileceğimi söylüyor. Bandajlarla maça çıkıyorum. Takımıma katkı vermek için elimden geleni yapıyorum.

6
"BİZE YAKIŞMAYAN BİR BAŞLANGIÇ"

Kötü bir başlangıç değil, daha iyi bir başlangıç yapabilirdik. Bize yakışmayan bir başlangıç yaptık. İçeride 3 gol attığımız bir maçta 3 gol yemek sağlıklı değil. Analizlerini yaptık. Yeni bir takımız, yeni oyuncularımız var. Daha çok birlikteliğimizi artırmaya çalışıyoruz.

5
"SONUNA KADAR MÜCADELE"

Hocamız da elinden geleni yapıyor. Hocamız da aramıza yeni geldi. Çok uzun bir süre geçmedi. Yavaş yavaş oturacak. Lig de yeni başladı, ikinci maçımıza çıkacağız. Sonuna kadar mücadele vereceğiz. Hatalardan dersler alacağız. Sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz. Fenerbahçe taraftarı da her zaman, her daim arkamızda olur. Ne olursa olsun uzun bir maratondayız. Haftada 2 maç oynuyoruz. Oyuncular da insan. Yorgun, sakat olabiliyoruz. İnşallah bundan sonraki süreç sağlıklı ve güzel bir süreç olur.

4
"SİSTEME AYAK UYDURUYORUZ"

Hocamızın da dediği gibi sahada mücadele veriyoruz. İnsanlar her maçta galibiyet bekliyor. Biz de bunun mücadelesini veriyoruz. Bazen istediğimizi gibi gitmiyor işler. Şanssızlıklar oluyor. Biz bu forma için sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz. Eksiklerimizi kapatıyoruz, çalışıyoruz. O sisteme ayak uyduruyoruz. Her gün çalışarak elimizden geleni yapacağız.

3
"TARAFTARDA BİR SABIRSIZLIK VAR"

Taraftarlarımızı da anlıyoruz. Sabırsızlık var. Uzun süredir bir şampiyonluk isteği var. Bizler en çok isteyeniz. Herkesten çok istiyoruz ama birlikte hareket etmemiz lazım ki başarı gelsin. Her daim, ne olursa olsun. Maç kaybetmeyecek misin, futbol bu tabii ki kaybedeceksin. Elinden geleni yapacaksın ama olmuyorsa olmuyor. Sonuçta yuvarlak top.

2
"HER ŞEYİMİZİ VERECEĞİZ"

Sahada görülmek istenen hırs, mücadele, istek. Bunun farkındayız, arkadaşlarımızla konuşuyoruz. Her şeyimizi vereceğiz ne gerekiyorsa. Çalışıyoruz. Bundan sonraki süreç bizler için inşallah güzel olur. Yoğun bir maratondayız. Her maçı sağlıklı şekilde geçirmeliyiz.

1
"ÖNEMLİ OLAN ARMANIN BAŞARISI"

İrfancan Eğribayat ile iyi bir arkadaşlığımız var, önceden de tanışıyorduk. Osman elinden geleni yapıyor. Furkan da var yanımızda. Biz iyi bir arkadaş grubuyuz. Her zaman rekabet var, herkes oynamak ister. Çalışıyoruz, hepimiz kardeşiz. Bundan sonrası için hep birlikte mücadele vereceğiz. Önemli olan armanın başarısı.