Sporx Extra Arama Logo

Ali Koç'un 'kırmızı çizgisi' Altay Bayındır

Fenerbahçe'de Mert Hakan, Pelkas, Szalai, Berke, İrfan Can, Ozan, Frey, Allahyar ve Ferdi yakın ilgi gören isimler. Sarı-lacivertliler, transferin gözdesi Altay Bayındır’ı ise elde tutmak için kapıyı çok yüksekten açıyor.
6
ALİ KOÇ'UN 'KIRMIZI ÇİZGİSİ' ALTAY

Fenerbahçe, üç sezonda kupa kazanamadı ancak kurulan geniş kadro, yapılan transferler ve özellikle de futbolcuların gelişimi farklı bir başarının kapılarını açtı.

5
ALİ KOÇ DÖNEMİNDE 65 MİLYON EUROLUK SATIŞ

Ali Koç döneminde 65 milyon Euro'luk oyuncu satışı yapıldı. Ve görünen o ki bu isimlere yenileri eklenecek.

4
10 FUTBOLCUYA TEKLİF VAR

Avrupa kulüpleri, Fenerbahçe'nin kadrosundaki 10 futbolcuya ya resmi teklif yaptı ya da ilgilerini gösterdi. Mert Hakan, Pelkas, Szalai, Berke, İrfan Can, Ozan, Frey, Allahyar, Ferdi ve Altay, sarı-lacivertlilerin gelir sağlayacağı isimler olarak öne çıktı. Bununla birlikte yönetim bir ismi farklı değerlendiriyor.

3
ALTAY BAYINDIR'IN SATIŞI DÜŞÜNÜLMÜYOR

1.5 milyon Euro karşılığı Ankaragücü'nden transfer edilen Altay Bayındır, adeta Başkan Ali Koç'un kırmızı çizgisi. Altay'ın gelişimine büyük değer veren ve geldiği noktadan mutluluk duyan Koç, herhangi bir satışı şu aşamada düşünmüyor.

2
FİYATI 25 MİLYON EURO + %20

Sözcü'de yer alan habere göre; Fenerbahçe kurmayları, EURO 2020'de boy göstermeye hazırlanan 23 yaşındaki file bekçisini ancak 25 milyon Euro bonservis bedeli ve sonraki satıştan yüzde 20'lik pay karşılığı satabileceklerini ilgilenenlere iletiyor.

1
HEDEF 1 SEZON DAHA KALMASI

Bu rakamı olabildiği kadar yüksek tutarak Altay'ın bir sezon daha kalması, gidecekse de astronomik bir gelir getirmesi hedefleniyor.