Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ali Koç'tan Löw'e: "30 milyon Fenerbahçeli seni bekliyor!"

Fenerbahçe bir süredir Joachim Löw ile görüşmelerini sürdürürken, Alman çalıştırıcıya 2. bir teklif ilettiği ortaya çıktı. Kanarya'nın başkanı Ali Koç deneyimli hocanın tüm isteklerini kabul ederken, "30 milyon Fenerbahçeli seni bekliyor." dediği belirtildi.
5
LÖW'DE 2. PERDE

Vitor Pereira ile yolların ayrılmasının ardından sezon sonunu kadar takımın başına İsmail Kartal'ı getirerek teknik direktör meselesine geçici bir çözüm bulan Fenerbahçe, gelecek sezonun hocası için vakit kaybetmeden çalışmalarını sürdürüyor.

4
F.BAHÇE BİR AN ÖNCE İMZA ATTIRMANIN PEŞİNDE

Yurt dışında bulunan Başkan Ali Koç'un Alman teknik adam Joachim Löw ile bir görüşme daha yaptığı öğrenildi. Son birkaç gündür ismi PSG ile birlikte anılmaya başlayan Löw için elini çabuk tutmak isteyen Sarı-lacivertliler işler daha fazla dallanıp budaklanmadan Alman teknik adama bir an önce imza attırmanın peşinde..

3
"30 MİLYON FENERBAHÇELİ SENİ BEKLİYOR"

Daha önce Joachim Löw'ün tüm isteklerini kabul eden Başkan Ali Koç'un Alman teknik adama, "Seni isteyen başka takımların olması son derece doğal. Ama seni en çok isteyen de biziz. 30 milyon Fenerbahçeli seni bekliyor. Üstelik bu kulüpte şanssızlıkla kaçırdığın bir şampiyonluk var. Onu almanın da zamanı geldi. Fenerbahçe senin için en doğru adres" ifadelerini kullandı.

2
SÜREÇ DEVAM EDİYOR

Fenerbahçe'nin Löw ile olan dirsek temasının önümüzdeki günlerde de devam etmesi bekleniyor.

1
İKİNCİ TEKLİFE HENÜZ CEVAP VERMEDİ

Sezon içinde takım almak istemediği için F.Bahçe'nin ilk teklifini geri çeviren Löw, kendisine yapılan 2. teklife henüz cevap vermedi. (Takvim)