Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ali Koç'tan futbolculara uyarı: "Hemen yollarımızı ayıralım"
6
YÖNETİMDEN SAMANDIRA'YA ZİYARET
Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç ve Yöneticiler, Samandıra Can Bartu Tesislerine yaptıkları ziyarette oyuncularla bir araya geldi.
5
OYUNCULARA UYARI
Takımın kötü gidişatına dair görüş alışverişi gerçekleştirip, oyunculara uyarılar yaptı.
4
"YOLLARIMIZI AYIRALIM"

Başkan Ali Koç, futbolcu ve teknik heyet grubuna yaptığı konuşmada; “Bu olumsuz duruma birlikte geldik, Fenerbahçe’yi buradan çıkaracak olan bizleriz.Bireysel olarak hepiniz üst düzey oyuncularsınız ancak ne yazık ki takım olamadık. Kimsenin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Eğer buradaysanız vazgeçme, bırakma, boşverme lüksünüz yok! Eğer vazgeçen varsa hemen söylesin yollarımızı ayıralım. Burada olmak, bu formayı taşımak istiyorsanız gereken sorumluluğu alıp durumun ciddiyetinin farkında olduğunuzu gösterin," ifadelerini kullandı.

3
LİG, KUPA, AVRUPA

Ligin bitmesine 4 aylık süre olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Ali Koç, bu süreçte ayağa kalkıp, Fenerbahçe için gereken mücadeleyi ortaya koyup, ligi olabilecek en iyi noktada bitirmeleri, Türkiye Kupası’nda son maça dek, UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde de gidebilecekleri en iyi yere gitmeleri gerektiğini sözlerine ekledi.

2
FUTBOLCULARA TALİMAT
Fenerbahçe takımının, genç ve gelecek vaad eden oyuncuların yanı sıra büyük kulüplerde forma giymiş tecrübeli isimlerden oluştuğunu ifade eden Başkan Koç, herkesin birbirinin elinden tutarak gerekeni yapması ve bu takımı ayağa kaldırması talimatı verdi.
1
"HER ŞEYİN FARKINDAYIZ"
Sözlerini; “Bu süreçte taraftarlarımızı kırdık, üzdük ve onların bizlere olan desteklerinde azalma yaşıyoruz. Her şeyin farkındayız. Ancak takımımız için hepimiz sorumluluğu üstlenip tüm bu zorlukları da birlikte aşacağız.” ifadeleri ile noktalayan Ali Koç, Samandıra ziyaretini oyuncularla bire bir görüşmelerle noktaladı.